reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny fotelik samochodowy dla starszego dziecka który dłużej potrzyma i najchętniej tyłem do kierunku jazdy, jaki polecacie? Taki dla dziecka 2 lata+ Cena mnie nie interesuje tylko bezpieczeństwo.

Edit. Dla dziecka który szybko rośnie w górę [emoji23]

My mamy ten i twierdze osobiście że jest najlepszy . Mam jeszcze Cybexa Sirone i się chowa do niego.też bardzo dużo osób na forach twierdzi ,że lepszego nie ma
 
A zasypiała wcześniej na piersi czy inaczej? Bo u nas właśnie jest ryk o mleko do drzemki, nie ma tego problemu jeśli zaśnie np w aucie czy jakimś cudem w wózku na spacerze, normalnie tylko mama i pierś...
Na drzemkę zasypiała na piersi, inaczej była histeria. W żłobku też była histeria (jak panie mówiły, że teraz czas spania to krzyczała), ale po jakimś czasie zorientowała się, że mnie nie będzie i się dostosowała. To było trudne przeżycie dla Zosi i dla mnie.
 
My mamy ten i twierdze osobiście że jest najlepszy . Mam jeszcze Cybexa Sirone i się chowa do niego.też bardzo dużo osób na forach twierdzi ,że lepszego nie ma
Tez tak slyszalam, ze jest najlepszy, ale nie wyobrazam sobie 20kg dziecka tylem do kierunku jazdy. Moja ma 2lata i 3 miechy, wazy 14kg i jeszcze na pewno pojedzi przynajmniej z poltora roku, ale potem to juz watpie, zeby bylo jej wygodnie. Dlatego sie na niego nie zdexydowalam. Kupilam taki, ktorego nienawidze [emoji23][emoji23]
 
Tamizko a jak sprawy z agriturystyka sie maja? Przyjmujecie juz gości? Bo moze szarplabym meza na jakis weekend
Jesteśmy totalnie w lesie z budową.
Dopiero wykanczamy nasza cześć a pokoje dla gości maja tylko wylewke zrobioną i wstawione okna....
Nie sadzilisny że niektóre ekipy budowlane są aż tak bardzo niekompetentne. Jedni umawiali się na roboty na lipiec 2018 a przyszli dopiero w maju tego roku, inni co montowali odwodnienia dookoła budynku nie pozakładali uszczelek na rury i trzeba było kopać drugi raz.
Ogólnie szkoda gadać.
Dodatkowo mąż został praktycznie sam ze wszystkim. Ja głównie siedzę z małym w domu a on lata na budowę, do biura - trochę za dużo tego wszystkiego na jedna głowę.
Mam nadzieję że chociaż na święta uda nam się już przeprowadzić i wtedy będzie łatwiej wszystkiego dopilnować będąc na miejscu.
Nie mniej jednak jak tylko z naszej strony będziemy mieli możliwość Was ugościć to serdecznie Was zapraszamy.
 
Na drzemkę zasypiała na piersi, inaczej była histeria. W żłobku też była histeria (jak panie mówiły, że teraz czas spania to krzyczała), ale po jakimś czasie zorientowała się, że mnie nie będzie i się dostosowała. To było trudne przeżycie dla Zosi i dla mnie.

Właśnie tego się najbardziej boje ;-(( mija jej powoli lek separacyjny, apogeum mamy za sobą, ale te drzemki w dzień...a wypadają dwie w godzinach pracy
 
reklama
Właśnie tego się najbardziej boje ;-(( mija jej powoli lek separacyjny, apogeum mamy za sobą, ale te drzemki w dzień...a wypadają dwie w godzinach pracy
Masz poltora miesiaca czasu. Zacznij juz uczyc ja zasypiania bez piersi. Bedzie jej latwiej jak wrocisz do pracy.
Moja poszla do zlobka majac 9 msc i byla jednym z niewielu dzieci zasypiajacych samodzielnie i tym samym jednym z niewielu nieplaczacych, bo nie musiala sie tego sama uczyc.
 
Do góry