reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tez tak slyszalam, ze jest najlepszy, ale nie wyobrazam sobie 20kg dziecka tylem do kierunku jazdy. Moja ma 2lata i 3 miechy, wazy 14kg i jeszcze na pewno pojedzi przynajmniej z poltora roku, ale potem to juz watpie, zeby bylo jej wygodnie. Dlatego sie na niego nie zdexydowalam. Kupilam taki, ktorego nienawidze [emoji23][emoji23]
Nom jego bardzo polecają w sklepie 8 gwiazdek bo i cena jest spoko.
 
reklama
W takim wypadku wg mnie lepiej wziac britaxa, bo jest obrotowy, co jest mega wygodne i Twojej kruszynie do 4 rz posluzy. Ale fakt - co chwile pojawia sie cos nowego.
No ja tez polecam britax to jest dopiero mega fotelik.Teraz Jestem na wakacjach i chwilowo jeździmy w innym i już się wręcz nie mogę doczekać aż syn ie do britax.Golymi oczami widać komfort i wygode
 
Dziewczyny dziękuję za odzew :)
Mam znów pytnie.. haha :)
Małą karmię tak:
7-8 - 180 ml mleko
ok 11 - owoce/jogurt
ok 14 - 180 ml mleko
ok 17 obiad (albo cos 'naszego' albo sloik)
ok 20 - 180 ml mleko

CZY to jest ok? co zmienić?
Moja od 6 mż jadła właśnie 5 takich posiłków tylko rano była to kaszka w dzień.
Mleka 150
Obiadu 200
Od 6mz nie dawałam jeść w nocy
 
Cały czas w nocy pił wodę - teraz od jakiś 2 tyg ma fazę na sok. Woda pluje. Muszę się bardziej zmobilizować i wrócić do wody ;)
A tak swoją drogą to od kiedy można podawać zwykła mineralna? Bo ja cały czas jeszcze ja przegotowuje.

Za 2 tyg Stasiu kończy 8 miesięcy a dzień później mamy umówiona wizytę w klinice. Zobaczymy co powie doktorek.
Liczymy na zgodę na transfer wrzesień/ październik.
Marcys piła id urodzenia
 
Ok. Pierwsza ciężka noc za nami. Od 1 do 3 płacz, lament i zgrzytanie zębami. Woda fuj. Od 3 do 4.30 pospał i znowu płacz:ninja2:. Zasnął po godzinie...na 5 minut. Poddałam się i dałam cyca:hmm:.
 
reklama
Do góry