reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tylko ja chcę we wrzesniu/październiku wrócić po rodzeństwo i do tego czasu będę musiała całkiem odstawić i tak sobie pomyślałam, że lepiej robić to na raty, niż potem robić radykalne cięcie. Jakbym mogła zajść bez odstawiania, to bym nie odstawiała.
Iskierko ja Cie nie chce straszyx ale na Twoim miejscu już bym probowala podac Jasiowi mm bo przecież po odstawieniu od piersi mleko pic dalej raczej bedzie a nie każde dziecko akceptuje mm. Choc jedna butla dziennie. Moja koleżanka ma strasznyz tym problem. Pierwsze dziecko karmila pinad 25 miesiecy bo nie akceptowalo mm i z synkiem teraz drugim jest podobnie. Jak sie tyljo zorientuje se w butli nir jest mamusi mleko to nie wypije.
 
reklama
Iskierko ja Cie nie chce straszyx ale na Twoim miejscu już bym probowala podac Jasiowi mm bo przecież po odstawieniu od piersi mleko pic dalej raczej bedzie a nie każde dziecko akceptuje mm. Choc jedna butla dziennie. Moja koleżanka ma strasznyz tym problem. Pierwsze dziecko karmila pinad 25 miesiecy bo nie akceptowalo mm i z synkiem teraz drugim jest podobnie. Jak sie tyljo zorientuje se w butli nir jest mamusi mleko to nie wypije.
Tyle, ze tu nie ma zadnej reguly. Moze byc bezproblemowo, a moze byc tak jak piszesz. U nas nie bylo tematu, a teraz jak chce mm zastapic zwyklym mlekiem to tez jest bunt i musze kombinowac.
No i zalezy tez ile ma dziecko odstawiane od piersi. Jak ma rok to w teoretycznie mozna calkiem mm sobie darowac...
 
Iskierko ja Cie nie chce straszyx ale na Twoim miejscu już bym probowala podac Jasiowi mm bo przecież po odstawieniu od piersi mleko pic dalej raczej bedzie a nie każde dziecko akceptuje mm. Choc jedna butla dziennie. Moja koleżanka ma strasznyz tym problem. Pierwsze dziecko karmila pinad 25 miesiecy bo nie akceptowalo mm i z synkiem teraz drugim jest podobnie. Jak sie tyljo zorientuje se w butli nir jest mamusi mleko to nie wypije.
Po roku dziecko nie musi już pić mleka.
Tak wiem, łatwo mówić bo teoria teorią, a życie życiem. Młody stwierdzi że chce tylko bułę i parówki i zbilansowaną dietę szlag
trafi:sorry:. Ale powoli wychodzimy z alergii na bmk więc może już będzie krowie mleko pić. Jaś pokazał, że potrafi się zmienić z dnia na dzień, więc daję mu jeszcze swobodę w cyckowaniu do końca sierpnia:biggrin2:. A niech ma:D.
 
Po roku dziecko nie musi już pić mleka.
Tak wiem, łatwo mówić bo teoria teorią, a życie życiem. Młody stwierdzi że chce tylko bułę i parówki i zbilansowaną dietę szlag
trafi:sorry:. Ale powoli wychodzimy z alergii na bmk więc może już będzie krowie mleko pić. Jaś pokazał, że potrafi się zmienić z dnia na dzień, więc daję mu jeszcze swobodę w cyckowaniu do końca sierpnia:biggrin2:. A niech ma:D.
Ja sobie nie wyobrazam zeby moj nie pil bo mimo iz statam sie mu dawać 3 posilki stale tj śniadanie, obiad i podwieczorek to i tak on głównie sie bawi jedzeniem i rzuca psu i zaraz po posilku pije butke bo inaczej jest wojna
 
reklama
Do góry