reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, dziś miałam 1 noc w której Anastazja na dobranoc, w środku nocy i na dzień dobry nie dostała cycka... :) Płakała, ba! Darła się tak, że pomyślałam, że jeszcze chwila i mnie złamie... serio. Łzy wpływały jej do uszu nawet... a ja jak automat albo butla z wodą albo smoczek... i padła. Mam nadzieję ze dziś będzie lepiej... Nie jadła od 20 do 7 rano.. to nie za długo jak na 10 msc dziecko? A i kolejne pytanie: Czy dając mus owocowy np. hipp ok. 90-100 gram czy jakiś owocowy słoik to liczycie jako posiłek i jedzenie jest za kolejne około 3 godziny? Czy takie musy/słoiki owocowe to w międzyczasie? Jeśli tak - co dawać? Nie wiem już sama czy dobrze robię..

Wytrwała mamusia :-)) gratulacje. My dziś drugi dzień bez piersi w trakcie godzin mojej pracy, akurat wychodzi od 5 do 15, a ostatecznie chce do 16. Przez to zamiast dwóch drzemek w ciągu dnia była jedna na pół godziny i wczoraj i dziś, uparta woli nie spać. Zobaczymy jak to wpłynie na nocki
 
Dziewczyny, dziś miałam 1 noc w której Anastazja na dobranoc, w środku nocy i na dzień dobry nie dostała cycka... :) Płakała, ba! Darła się tak, że pomyślałam, że jeszcze chwila i mnie złamie... serio. Łzy wpływały jej do uszu nawet... a ja jak automat albo butla z wodą albo smoczek... i padła. Mam nadzieję ze dziś będzie lepiej... Nie jadła od 20 do 7 rano.. to nie za długo jak na 10 msc dziecko? A i kolejne pytanie: Czy dając mus owocowy np. hipp ok. 90-100 gram czy jakiś owocowy słoik to liczycie jako posiłek i jedzenie jest za kolejne około 3 godziny? Czy takie musy/słoiki owocowe to w międzyczasie? Jeśli tak - co dawać? Nie wiem już sama czy dobrze robię..
Tak u nas to posiłek zjedzony na 2 śniadanie
Marcys jadła i jada
O 8 ,11,14, 17 i 20
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dziś miałam 1 noc w której Anastazja na dobranoc, w środku nocy i na dzień dobry nie dostała cycka... :) Płakała, ba! Darła się tak, że pomyślałam, że jeszcze chwila i mnie złamie... serio. Łzy wpływały jej do uszu nawet... a ja jak automat albo butla z wodą albo smoczek... i padła. Mam nadzieję ze dziś będzie lepiej... Nie jadła od 20 do 7 rano.. to nie za długo jak na 10 msc dziecko? A i kolejne pytanie: Czy dając mus owocowy np. hipp ok. 90-100 gram czy jakiś owocowy słoik to liczycie jako posiłek i jedzenie jest za kolejne około 3 godziny? Czy takie musy/słoiki owocowe to w międzyczasie? Jeśli tak - co dawać? Nie wiem już sama czy dobrze robię..
Ja zazwyczaj do takiego musu z owocow robionego przeze mnie dodawalam 2 lyzeczki kaszki (nie jadla kaszki w zadnej innej postaci) i u nas to byl podwieczorek o 17h, traktowany jak normalny posilek.
 
reklama
Do góry