reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To chyba mamy razem takiego pecha... Nasza od pierwszych zajęć do dziś ma stały schemat po kolei ćwiczeń, moja już była na etapie, że jeszcze nic się nie działo, a ona już ręce czy nogi odpowiednio układała do kolejnego ćwiczenia, bo wiedziała co będzie (podobno taki był cel)
To ja nie opisze tu na forum co my robimy bo zal.
 
reklama
My jak chodziliśmy na rehabilitację w wieku 6m to młody cały czas się darł. Jak mieliśmy raz zastepstwo, to przez godzinę ani nie mruknął. Więc Red Hot nie daj sobie wmówić, że z Twoim dzieckiem coś jest nie tak. Durna baba utrwaliła w Twojej córce negatywne skojarzenia ze swoją osobą i teraz próbuje zwalić na Ciebie że sobie z nią nie radzi.
Teraz chodzimy prywatnie i na pierwszych zajęciach faktycznie młody nie był zbyt zadowolony, ale każde kolejne to już jest radość ze spotkania. A jak się zdaży że zaczyna marudzić i żadne zabawki nie działają, to jest zmiana ćwiczenia. I nie ma że co tydzień ćwiczy to samo, bo po każdych zajęciach są takie postępy, że i ćwiczenia trzeba modyfikować.
Red Hot jeżeli koślawość postępuje, to może znak że rehabilitacja nic nie działa.
 
@pannadorka witam na forum:). Ja przez pierwszy trymestr przeczytałam więcej książek niż przez ostatnie 15 lat :D . Byle tylko odciągnąć głowę od schizowania na punkcie ciąży. Tak więc wiem co czujesz.

A co do kolejnego transferu i leków.
Moja dr zaleca zaprzestanie karmienia, bo rzadko udaje się ciąża bez żadnych leków, a z tego co ją zrozumiałam, to nawet progesteron już dyskwalifikuje kp. A jak do tego dochodzą leki immuno to już całkiem. Dla mnie to też jest ciężkie, bo bardzo chciałabym dalej karmić, ale cóż. Mam chociaż nadzieję, że to poświęcenie nie pójdzie na marne.
 
My jak chodziliśmy na rehabilitację w wieku 6m to młody cały czas się darł. Jak mieliśmy raz zastepstwo, to przez godzinę ani nie mruknął. Więc Red Hot nie daj sobie wmówić, że z Twoim dzieckiem coś jest nie tak. Durna baba utrwaliła w Twojej córce negatywne skojarzenia ze swoją osobą i teraz próbuje zwalić na Ciebie że sobie z nią nie radzi.
Teraz chodzimy prywatnie i na pierwszych zajęciach faktycznie młody nie był zbyt zadowolony, ale każde kolejne to już jest radość ze spotkania. A jak się zdaży że zaczyna marudzić i żadne zabawki nie działają, to jest zmiana ćwiczenia. I nie ma że co tydzień ćwiczy to samo, bo po każdych zajęciach są takie postępy, że i ćwiczenia trzeba modyfikować.
Red Hot jeżeli koślawość postępuje, to może znak że rehabilitacja nic nie działa.

Dzięki, to mi było potrzebne :-*
 
Dziewczyny jeszcze raz w temacie fotelików. Chciałam kupić obrotowego britaxa no i się okazało, że są dwa rodzaje: przodem i tyłem do kierunku jazdy (4*), tylko tyłem do kierunku jazdy (5*). Tylko tyłem bezpieczniejszy, tylko czy dziecko wysiedzi tylko tyłem do 4rż? Czy lepiej nie/ryzykować i kupić ten w obu kierunkach ale z 4*?
No i jeszcze jedna sprawa. Facet w sklepie mi trochę namącił i zaproponował ich najlepiej sprzedający się fotelik GB Vaya i-size (nowa marka Cybex). Czy któraś ma osobiście lub ma jakieś opinie o nim? Bo mam wątpliwość czy faktycznie taki super, czy może sklep ma dobre profity ze sprzedaży dlatego tak na niego cisną.
 
Dziewczyny jeszcze raz w temacie fotelików. Chciałam kupić obrotowego britaxa no i się okazało, że są dwa rodzaje: przodem i tyłem do kierunku jazdy (4*), tylko tyłem do kierunku jazdy (5*). Tylko tyłem bezpieczniejszy, tylko czy dziecko wysiedzi tylko tyłem do 4rż? Czy lepiej nie/ryzykować i kupić ten w obu kierunkach ale z 4*?
No i jeszcze jedna sprawa. Facet w sklepie mi trochę namącił i zaproponował ich najlepiej sprzedający się fotelik GB Vaya i-size (nowa marka Cybex). Czy któraś ma osobiście lub ma jakieś opinie o nim? Bo mam wątpliwość czy faktycznie taki super, czy może sklep ma dobre profity ze sprzedaży dlatego tak na niego cisną.
Moja ma 2,5 roku i mysle, ze spokojnie w Britaxie do 4r.z. pojezdzi, bo ma miejsce i bez peoblemu siedzi tylem w nim, mimo ze w drugim aucie jezdzi przodem (ja mam britax dualfix isize, wtedy to byl najnowszy model). Mierzylam corke tez do gb vaya i dla mnie duzo gorzej, wydawal sie byc wezszy i corce sie w nim nie podobalo, wiec od razu go odrzucilismy. Czyzbys byla w bocku? Tam maja mega parcie na gb vaye...
 
Moja ma 2,5 roku i mysle, ze spokojnie w Britaxie do 4r.z. pojezdzi, bo ma miejsce i bez peoblemu siedzi tylem w nim, mimo ze w drugim aucie jezdzi przodem (ja mam britax dualfix isize, wtedy to byl najnowszy model). Mierzylam corke tez do gb vaya i dla mnie duzo gorzej, wydawal sie byc wezszy i corce sie w nim nie podobalo, wiec od razu go odrzucilismy. Czyzbys byla w bocku? Tam maja mega parcie na gb vaye...
Byłam w x-landerze. Widać gb daje dobrą kasę za sprzedaż:-D. Nie mierzyłam bo młody akurat zasnął i szkoda mi go było budzić. Będę musiała zrobić drugie podejscie.
Jakbyś miała kupować jeszcze raz, kupiłabyś tylko tyłem?
 
Byłam w x-landerze. Widać gb daje dobrą kasę za sprzedaż:-D. Nie mierzyłam bo młody akurat zasnął i szkoda mi go było budzić. Będę musiała zrobić drugie podejscie.
Jakbyś miała kupować jeszcze raz, kupiłabyś tylko tyłem?
Tak, ja juz tu mowilam, ze jestem niesamowicie zadowolona z tego fotelika i wydaje mi sie, ze corcia tez. Jak bedziesz miec okazje pojechac i wsadzic synka to zrob to. My nie moglismy mierzyc do auta, ale dziecko posadzic owszem i jak zobaczylam jak sie rozsiadla jak krolowa w nim to mowie - ten na bank [emoji16]
Drugie zdj jak ma 2 lata, 90cm, 13kg i fotelik rozlozony do pozycji pollezacej. W siedzacej jest wiecej miejsca na nogi.
IMG_20190609_085746.jpeg
IMG_20190501_111018.jpeg
 
Dziewczyny jeszcze raz w temacie fotelików. Chciałam kupić obrotowego britaxa no i się okazało, że są dwa rodzaje: przodem i tyłem do kierunku jazdy (4*), tylko tyłem do kierunku jazdy (5*). Tylko tyłem bezpieczniejszy, tylko czy dziecko wysiedzi tylko tyłem do 4rż? Czy lepiej nie/ryzykować i kupić ten w obu kierunkach ale z 4*?
No i jeszcze jedna sprawa. Facet w sklepie mi trochę namącił i zaproponował ich najlepiej sprzedający się fotelik GB Vaya i-size (nowa marka Cybex). Czy któraś ma osobiście lub ma jakieś opinie o nim? Bo mam wątpliwość czy faktycznie taki super, czy może sklep ma dobre profity ze sprzedaży dlatego tak na niego cisną.

Ja go mam i jak na razie jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Dziewczyny jeszcze raz w temacie fotelików. Chciałam kupić obrotowego britaxa no i się okazało, że są dwa rodzaje: przodem i tyłem do kierunku jazdy (4*), tylko tyłem do kierunku jazdy (5*). Tylko tyłem bezpieczniejszy, tylko czy dziecko wysiedzi tylko tyłem do 4rż? Czy lepiej nie/ryzykować i kupić ten w obu kierunkach ale z 4*?
No i jeszcze jedna sprawa. Facet w sklepie mi trochę namącił i zaproponował ich najlepiej sprzedający się fotelik GB Vaya i-size (nowa marka Cybex). Czy któraś ma osobiście lub ma jakieś opinie o nim? Bo mam wątpliwość czy faktycznie taki super, czy może sklep ma dobre profity ze sprzedaży dlatego tak na niego cisną.
Ja mam go i nie mam zastrzezen. Ale na allegro go kupisz taniej niz w xlandzie.
 
Do góry