reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
Ja wrocilam prawie do wagi sprzed ciazy (tez 64kg) jak wrocilam do pracy czyli 10mies po cc. Na nic nie mialam czasu, ciagle w biegu i samo spadlo.
 
reklama
U nas wszystko ok. Mały ma prawie 13 miesięcy, od jakiegoś czasu pięknie chodzi (trzeba mieć oczy naokoło głowy ), jest małym glodomorem i ma 6 ząbków. Niedługo wracam do pracy więc powoli próbuje ograniczać Mu cycka, ale zmorą są niestety nocne karmienia i pobudki.
Czytam co u Was słuchać, ale raz na kilka dni dlatego mało się udzielam. Postaram się jednak poprawić
Oj na kto po invitro nie przeszło by czytanie raz na parę dni:D. Tutaj całe szczęście to możliwe, bo kto by się dziećmi zajmował:
Fajnie że synek zdrowo rośnie:)
 
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
Ja po roku mam 6 kilo mniej niż przed ciążą. Ale to przez dietę bez nabiału wymuszoną przez alergię syna, no i młody wysysa swoje:).
Ja od niedawna nabiał jem, jak jeszcze młodego odstawię to aż strach się bać co będzie :p.
Nie martw się. Dziecko zacznie chodzić to wypocisz ganiając za nim:).
 
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
Przed ciąża chudłam moment i wystarczało ograniczyć się z jedzeniem jeść zdrowiej.Po ciąży zauważyłam że już tak prosto nie jest przeszłam na dietę zdrową,mniej ,czesciej duzo salat itp zaczęłam ćwiczyć i schudłam 6 kg potem przestałam ćwiczyć bo się przetrenowalam kolana odmówiły posłuszeństwa. Pozostanam na diecie która stała się normalnością zdrowo poprostu...chudłam nadal.Dzis trochę odpuściłem i zaczęła spowrotem podjadac i niestety widać efekty
 
Ja po roku mam 6 kilo mniej niż przed ciążą. Ale to przez dietę bez nabiału wymuszoną przez alergię syna, no i młody wysysa swoje:).
Ja od niedawna nabiał jem, jak jeszcze młodego odstawię to aż strach się bać co będzie :p.
Nie martw się. Dziecko zacznie chodzić to wypocisz ganiając za nim:).

U mnie to samo, dieta bez nabiału i jajek, kp i ważę 10kg mniej niż przed ciążą... Z tym, że rzeczywiście zdrowo się odżywiam, nie ćwiczę, ale Mały jest dosyć ciężki więc jak Go czasami wzmę na ręce to mam darmową siłownię . Czuję się teraz wyśmienicie, aczkolwiek niektórzy twierdzą że wyglądam za chudo...
 
U mnie to samo, dieta bez nabiału i jajek, kp i ważę 10kg mniej niż przed ciążą... Z tym, że rzeczywiście zdrowo się odżywiam, nie ćwiczę, ale Mały jest dosyć ciężki więc jak Go czasami wzmę na ręce to mam darmową siłownię . Czuję się teraz wyśmienicie, aczkolwiek niektórzy twierdzą że wyglądam za chudo...
A Ty dalej bez jajek i nabiału w 100%. Nic młodemu alergia nie mija?
 
reklama
Do góry