reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/
 
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/
Ząb albo koszmary. Podaj np nurofen i zobacz czy jest poprawa i pośpi troche.
 
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/
Wycjodzace zeby bardziej bola w nocy, w pozycji lezacej. Ja na probe podalabym ibuprofen na noc i zobaczysz. Jak bedzie spal to znaczy, ze go boli, a jesli nie bedzie to moze byc skok, zmiana pogody, moze mu zimno lub goraco, albo cos mu sie sni po prostu...
 
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/
Jutro pełnia, może wychodzi z niego wilkołak:-D:-D:-D.
A tak serio to Jaś też drugą noc z rzędu ma bardzo kiepską. Budził się zawsze, ale teraz co 20 minut się wierci, kręci i jęczy. I wtedy nawet cycka nie bardzo chce. Ale ja myślę że to zęby, bo wieczorem daję camille i smaruję dziąsła żelem i pół nocy jest ok. Ok 2 zaczyna się to wiercenie.
 
Dodatkowo ma katarek taki rzadki, raz twarfe kupy raz rzadkie. Za cieplo na pewno mu nie jest bo spi tylko w ramprrsach. Dzis w sumie bylo lepiej bi obudzil sie z okropbym płaczem tylko raz i po 20 minutach przy bajce sie uspokoil. A potem obudxil sie o 6.30 z dobrym humorem. Pomiędzy były pobudki alr misiek dal rade.
 
Mieliśmy podobnie, po dwóch tygodniach wyszły cztery czwórki. W tym czasie też nie chciał myć zębów szczoteczką.

Ogólnie noce były ciężkie, ale nic poza tym.
 
reklama
Mi dzis doszła szczoteczka soniczna i poki co rewelka. Półtorej minuty mylismy 4 zeby:) zgasilam swiatlo w łazience, wlaczylam szczoteczkę ktora sie jeszcze dodatkowo swieci i wio:) sam buzie otworzyl a tej na palev szczoteczki widziec nie chcial
 
Do góry