reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Właśnie też o tym leżaczku myślałam,a z jakiego krzesła korzystałaś?

Mi fizjoterapeutka mówiła, że nie wolno w leżaczku, lepiej trzymać dziecko na kolanach lub na taką krótka chwilę wsadzić do krzesełka. Moja córka ma 6.5 miesiąca i
póki co sadzam ją u mnie na kolanach i karmie ale ona już utrzymuje przez chwilę pozycje siedzącą. Zaczelysmy rozszerzanie diety jak miała 5m3t. Krzesełko będziemy kupować w przyszłym tygodniu, wstępnie mam trzy wybrane, podjadę, obejrzę na żywo i wybiorę jedno.
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę bo zastanawiam się nad krzesełkiem do karmienia ,polecane jest z Ikei, przy czym moja mała nie siedzi więc jak karmiłyście swoje bobasy?
Moja mała ma 5.5 miesiąca
Ja mam to i jestem bardzo zadowolona.

Staś był w podobnym wieku jak Twoja córcia, kiedy zaczął z niego korzystać.
Ma tyle możliwość ustawienia odpowiedniej pozycji, że z pewnością dobierzesz właściwą do wieku.
 
Ja mam to i jestem bardzo zadowolona.

Staś był w podobnym wieku jak Twoja córcia, kiedy zaczął z niego korzystać.
Ma tyle możliwość ustawienia odpowiedniej pozycji, że z pewnością dobierzesz właściwą do wieku.
Hejo remizka:) co tam u Was??
My mamy podobne tylko z kinder krafta i jak dla mnie jest do d..y. Teraz jest juz lepiej bo Hubek tak nie chowa jedzenia ale wcześniej to masakra. Jest tyle roznych zakamarkow i potem np 2 dni później wyciaga całego czarnego banana(w sensie plasterek) i jeśli chodzi o utrzymanie czystości przynajmniej tym z kinder krafta to masakra. Tacka to najmniejszy problem. Tylko ten nieszczęsny pokrowiec.
 
Wczoraj bylismy na szczepieniu i oczywiście zapomniałam zapytac pani dr o suplementacje kwasami dha. Hubek nie przepada za rybami. Ja sama nie jestem ich zwolenniczka ale z uwagi na dziecko jadamy częściej z tym ze Hubek jak tylko weźmie rybe do buzi to wypluwa. I czytalam wpis doradców żywieniowych żeby przemyśleć temat suplementacji jesli dziecko nie spożywa tłustych ryb min 2 razy tygodniowo.
A druga sprawa przymierzamy sie do szczepienia na memingokoki z tym ze pierwsze musimy dokończyć pneumokoki które mamy za miesiąc a memengokoki planowo gdzieś za dwa. Będziemy szczepić bexero i moje pytanie jak Wasze dzieci to zniosly. Wiem ze u Marceliny Ewci ciekawie nie bylo a jak u Was?
 
Wczoraj bylismy na szczepieniu i oczywiście zapomniałam zapytac pani dr o suplementacje kwasami dha. Hubek nie przepada za rybami. Ja sama nie jestem ich zwolenniczka ale z uwagi na dziecko jadamy częściej z tym ze Hubek jak tylko weźmie rybe do buzi to wypluwa. I czytalam wpis doradców żywieniowych żeby przemyśleć temat suplementacji jesli dziecko nie spożywa tłustych ryb min 2 razy tygodniowo.
A druga sprawa przymierzamy sie do szczepienia na memingokoki z tym ze pierwsze musimy dokończyć pneumokoki które mamy za miesiąc a memengokoki planowo gdzieś za dwa. Będziemy szczepić bexero i moje pytanie jak Wasze dzieci to zniosly. Wiem ze u Marceliny Ewci ciekawie nie bylo a jak u Was?
Jesli dostaje mm to nie trzeba suplementowac. Suplementy diety dla dzieci to nic dobrego, serio.
Probuj podawac rybe, w koncu kiedys polubi. Ja Lilke przekonalam robiac wywar rybny i do niego wrzucilam ugotowane (lub pozniej odrobine podsmazone na oliwie) ziemniaki i kawalki ryby. Dodawalam troche pomidorow z puszki i doprawialam. W postaci takiej potrawki polubila rybe i je do tej pory.
 
Ja mam to i jestem bardzo zadowolona.

Staś był w podobnym wieku jak Twoja córcia, kiedy zaczął z niego korzystać.
Ma tyle możliwość ustawienia odpowiedniej pozycji, że z pewnością dobierzesz właściwą do wieku.
Tez mam podobne i tez nam sie sprawdza.
 
Wczoraj bylismy na szczepieniu i oczywiście zapomniałam zapytac pani dr o suplementacje kwasami dha. Hubek nie przepada za rybami. Ja sama nie jestem ich zwolenniczka ale z uwagi na dziecko jadamy częściej z tym ze Hubek jak tylko weźmie rybe do buzi to wypluwa. I czytalam wpis doradców żywieniowych żeby przemyśleć temat suplementacji jesli dziecko nie spożywa tłustych ryb min 2 razy tygodniowo.
A druga sprawa przymierzamy sie do szczepienia na memingokoki z tym ze pierwsze musimy dokończyć pneumokoki które mamy za miesiąc a memengokoki planowo gdzieś za dwa. Będziemy szczepić bexero i moje pytanie jak Wasze dzieci to zniosly. Wiem ze u Marceliny Ewci ciekawie nie bylo a jak u Was?

My już po dwóch dawkach Bexsero, przy pierwszej nic nie było oprócz zgrubienia na nodze w miejscu uklucia, które zeszło w ciągu tygodnia. Za drugim razem w nocy pojawiła się gorączka (szczepilismy rano), podalismy jedna dawkę paracetamolu i przeszło. Było też zgrubienie na nodze, właściwie dalej jest a minęło 2 tygodnie od szczepienia ale jest coraz mniej wyczuwalne i nie jest bolesne dla dziecka.
 
Jesli dostaje mm to nie trzeba suplementowac. Suplementy diety dla dzieci to nic dobrego, serio.
Probuj podawac rybe, w koncu kiedys polubi. Ja Lilke przekonalam robiac wywar rybny i do niego wrzucilam ugotowane (lub pozniej odrobine podsmazone na oliwie) ziemniaki i kawalki ryby. Dodawalam troche pomidorow z puszki i doprawialam. W postaci takiej potrawki polubila rybe i je do tej pory.
To faktycznie spróbuję jej taki wywar zrobić i pokruszyc rybe. A z jakiej ryby robisz?
 
reklama
Właśnie też o tym leżaczku myślałam,a z jakiego krzesła korzystałaś?
Krzeselko miałam decco Screenshot_20191108-095904_Samsung Internet.jpg mam na sprzedaż jakby co.
 
Do góry