reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Właśnie też o tym leżaczku myślałam,a z jakiego krzesła korzystałaś?
Ja też po czwartym miesiącu zaczęłam rozszerzać dietę i obydwoje byli karmieni w lezaczakach aż do 8mz wtedy przeszliśmy na zwykłe krzesełka do karmienia . Ja mam takie co mocuje się na kazde krzesło więc wszędzie mogę je zabrać . Teraz już mam tylko podwyższone i jedzą z nami przy stole. Dla mnie niewygodnie jest karmic dziecko na kolanach.
Marcelina zaczęła jeść w leżaczku (4+2)
Nie widzę różnicy między lezaczkiem A krzesełkiem któremu się reguluje oparcie do pozycji pół leżącej.
Teraz mamy i uwielbiamy krzesełko z ikei Zobacz załącznik 1042939Zobacz załącznik 1042940
Screenshot_20191108_145352.jpeg
Screenshot_20191108_145202_com.android.gallery3d.jpeg
Screenshot_20191108_145026_com.android.gallery3d.jpeg
 
Ja też po czwartym miesiącu zaczęłam rozszerzać dietę i obydwoje byli karmieni w lezaczakach aż do 8mz wtedy przeszliśmy na zwykłe krzesełka do karmienia . Ja mam takie co mocuje się na kazde krzesło więc wszędzie mogę je zabrać . Teraz już mam tylko podwyższone i jedzą z nami przy stole. Dla mnie niewygodnie jest karmic dziecko na kolanach. Zobacz załącznik 1042966Zobacz załącznik 1042967Zobacz załącznik 1042968

A jak się nazywa to krzesełko? Gdzie je kupiłaś? Takiego jeszcze nie widziałam ale wygląda spoko. Sprawdza się wam?
 

A jak się nazywa to krzesełko? Gdzie je kupiłaś? Takiego jeszcze nie widziałam ale wygląda spoko. Sprawdza się wam?
 


Dziękuję bardzo! :)
 
Wczoraj bylismy na szczepieniu i oczywiście zapomniałam zapytac pani dr o suplementacje kwasami dha. Hubek nie przepada za rybami. Ja sama nie jestem ich zwolenniczka ale z uwagi na dziecko jadamy częściej z tym ze Hubek jak tylko weźmie rybe do buzi to wypluwa. I czytalam wpis doradców żywieniowych żeby przemyśleć temat suplementacji jesli dziecko nie spożywa tłustych ryb min 2 razy tygodniowo.
A druga sprawa przymierzamy sie do szczepienia na memingokoki z tym ze pierwsze musimy dokończyć pneumokoki które mamy za miesiąc a memengokoki planowo gdzieś za dwa. Będziemy szczepić bexero i moje pytanie jak Wasze dzieci to zniosly. Wiem ze u Marceliny Ewci ciekawie nie bylo a jak u Was?
U nas Zosia obrzęk na nóżce, podwyższona temperatura, budziła się często w nocy. 2 tygodnie temu przyjęła 3 dawkę, nie chciała zdjąć plasterka przez 2 dni, miała opuchliznę, w dzień szczepienia nie ruszała rączką.
Teraz zastanawiam się kiedy u Marysi zacząć.
 
reklama
U nas Zosia obrzęk na nóżce, podwyższona temperatura, budziła się często w nocy. 2 tygodnie temu przyjęła 3 dawkę, nie chciała zdjąć plasterka przez 2 dni, miała opuchliznę, w dzień szczepienia nie ruszała rączką.
Teraz zastanawiam się kiedy u Marysi zacząć.
Hubek będzie miał gdzieś 16 m-cy. Wcześniej pytałam pani dr i mowila zeby pierwsze te podstawowe robic i to bylo na początku szczepien a teraz jak najbardziej. To kula Zosie w rączkę? To juz wiem ze bede musiala byc kilka dni w domu po
 
Do góry