reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Laseczki ponawiam pytanie.A wy w którym to ilyscie dokładnie tygodniu iść 2 teymestru???

Ja miałam na rozpisce u siebie w przychodni, żeby badanie II trymestru zrobić pomiędzy 18t1d a 22t7d, chociaż mój lekarz mówił, że najlepiej jakbym się zmieściła w terminie 20t1d a 21t7d
 
Kochane, mam do was taką sprawę..
Mieszkam za granicą i z racji tego, że tutaj raczej nie ma takich typowych prenatalnych i konkretnych barań jak w Polsce.. To chciałabym w okresie ciąży chociaż raz pojechać do Polski na konkretne usg do lekarza z prawdziwego zdarzenia.. Może obił się wam o uszy jakieś specjalista którego specjalizacja są między innymi ciążę bliźniacze? I w którym tygodniu najlepiej wybrać się na takie badania? Obecnie mamy 13 tydzień i za tydzień wizytę u swojego ginekologa, więc na te pierwsze prenatalne się nie wyrobię.
Jak to nie ma? Nie mialas usg pierwszego trymestru?
Z tego co wiem te 3 usg sa obowiazkowe we wszystkich krajach Europy...
 
Jak to nie ma? Nie mialas usg pierwszego trymestru?
Z tego co wiem te 3 usg sa obowiazkowe we wszystkich krajach Europy...
Może odrobinę źle się wyraziłam. Usg mam na każdej wizycie co 3-4 tyg. Są też w czasie ciąży 3 dokładniejsze usg, ale nie umawia się na nie jakoś specjalnie i nie jest jakoś specjalnie wykonywane.. Po prostu usg u ginekologa prowadzącego ciąże tylko wykonuje je trochę dokładniej. Nie dostaje się też jakiegoś wielkiego opisu itd.
 
Obecnie 13 tydzień ciąży. Bardzo się boję, bo jestem po stracie na późnym etapie ciąży [emoji26] Dlatego staram się traktować to wszystko tak z dystansem..
Rozumiem....przykro mi że przy sukcesie i tak pięknym etapie życia nie możesz się z niego w pełni cieszyć. Ja w sumie straciłam 5 ciaz ale do 10 tc....jakoś przy transferze w lutym 2017 po wizytach serduszkowych czułam wewnętrznie, że to właśnie TA ciąża która donoszę....I tak do 35 tc [emoji127]
 
reklama
Może odrobinę źle się wyraziłam. Usg mam na każdej wizycie co 3-4 tyg. Są też w czasie ciąży 3 dokładniejsze usg, ale nie umawia się na nie jakoś specjalnie i nie jest jakoś specjalnie wykonywane.. Po prostu usg u ginekologa prowadzącego ciąże tylko wykonuje je trochę dokładniej. Nie dostaje się też jakiegoś wielkiego opisu itd.
Rozumiem, ze oczekujesz czegos wiecej?
Ja tez mam usg co 3tyg, na kazdej wizycie. Komplet badan, usg 1 i 2 trym u specjalisty i jak dla mnie to jest ok.
 
Do góry