reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy bolał Was czasem krzyż we wczesnej ciąży? Dziś 5t6d pod popołudnia dokucza ból krzyża i wiadomo mdłości...żadnych innych boli niestandardowych nie mam. Dodam że 5 dni temu przeszłam krótki ale dość obfity krwotok, dzień później był zarodek w pęcherzyku na usg, od tego czasu plamien brak..
 
reklama
Dziewczyny czy bolał Was czasem krzyż we wczesnej ciąży? Dziś 5t6d pod popołudnia dokucza ból krzyża i wiadomo mdłości...żadnych innych boli niestandardowych nie mam. Dodam że 5 dni temu przeszłam krótki ale dość obfity krwotok, dzień później był zarodek w pęcherzyku na usg, od tego czasu plamien brak..
Mi dokuczalo, ale potem sie okazalo, ze to wynik hiperki i ogromnych jajnikow.
 
A to co innego, u mnie ciąża po crio. Cierpię też na zaparcia i zastanawiam się czy to może mieć związek, mam tylozgiecie macicy...
Kochana nie męcz się z tymi zaparciami. Kup syrop lactulozę i pij codziennie przez tydzień albo i dwa. Jest to bezpieczne dla dziecka a Tobie powinno wszystko ładnie wyregulować:).
 
A to co innego, u mnie ciąża po crio. Cierpię też na zaparcia i zastanawiam się czy to może mieć związek, mam tylozgiecie macicy...
Tez mam tylozgiecie i na początku mialam bardzo duzy problem z zaparciami-choc nie wiem czy on trochę nie siedzial w mojej glowie. Namaczalam na noc sliwki i pilam rano ta wode ale lekarz kazal ostrożnie ze suszonymi sliwkami-zapomnialam zapytac dlaczego ale to bylo przy wizycie na sorze przez plamienie wiev co innego bylo w głowie. Nie mniej jednak potem super wszystko sie uregulowalo. Ja boli kręgosłupa nie mialam natomiast mialam bol w pachwinach ale tak jak slusznie wspimniano teraz dzieje sie w Twoim organizmie straszna rewolucja wiec na pewno wszystko jest ok.
 
reklama
Przepraszam ze dopiero teraz..ja z Krakowa jestem.
I tu conajmniej 3 szpitale maja zzo
Nie do konca rozumiem jak tego mozna nie miec w "ofercie" w dzisiejszych czasach [emoji33][emoji33]
Miec w ofercie, a podac bez dyskusji na zyczenie pacjentki to dwie rozne rzeczy. Bo anestezjolog juz do domu poszedl, bo przy 7cm to juz sie nie podaje, bo zwolni proces porodu i rozne inne bzdurne wymowki sie zdazaja.
I co, podjelas decyzje?
 
Do góry