reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, jakiś czas temu polecałyscie fotelik britax rwf. Możecie przypomnieć model? Jak u Was z fotelem pasażera po zamontowaniu fotelika?
 
reklama
Dziewczyny, jakiś czas temu polecałyscie fotelik britax rwf. Możecie przypomnieć model? Jak u Was z fotelem pasażera po zamontowaniu fotelika?
Britax Romer Dualfix Isize (nowy model to chyba Msize). Ja mam go w mazdzie 6 i miejsca jest wystarczajaco.
To jest fotelik 360C, mozna wozic dziecko tylem lub przodem do 18kg. Wg mnie rewelacja.
 
U mnie bunt dwulatka przypadl na 2 i 5 roczku. To co bylo wczesniej to byla bulka z maslem [emoji23][emoji12]
U mnie bunt trwa nadal (ma teraz 2,5 roku), tylko teraz lepiej go artykułuje (ciągle czegoś nie lubi, nie chce gdzieś być, ogólnie caly świat jest na nie). Jak miała niespełna dwa lata i pojawiła się siostra to dobrze, że bylo lato, bo ciągle leżała na chodniku. Teraz już trochę przystopowała, zaczyna akceptować siostrę. Mówi do niej po imieniu, a przez kilka pierwszych miesięcy ciągle pytała "Co to?".
 
Dziewczyny, prośba.
Jeśli nie macie komu przekazać swojego 1% podatku, to przekażcie go Oliwce. Większość z was pewnie pamięta historie Gosi, która urodziła skrajnego wczesniaka. No i Oliwka, potrzebuje rehabilitacji, terapii IS, wizyt u specjalistów. A to wszystko kosztuje niestety, bo tylko mała część jest refundowana.

received_1037477633296716.jpeg
 
U mnie bunt dwulatka przypadl na 2 i 5 roczku. To co bylo wczesniej to byla bulka z maslem [emoji23][emoji12]
Nie strasz, bo u nas jeszcze 1,5 roku nie ma, a wydaje mi się że już się bunt zaczął 😬 . "Wyciszająca" kąpiel to trauma dla wszystkich (może nie sama kąpiel, ale to co po niej), ubieranie się które wcześniej było super, z dnia na dzień stało się życiową tragedią, fotelik do karmienia to jak otchłań piekielna:o. Najchętniej goniłby na golasa, jadł kremy i bawił się nożyczkami🤯.
 
reklama
Britax Romer Dualfix Isize (nowy model to chyba Msize). Ja mam go w mazdzie 6 i miejsca jest wystarczajaco.
To jest fotelik 360C, mozna wozic dziecko tylem lub przodem do 18kg. Wg mnie rewelacja.
Nie M isize różni się że nie ma wkladki dla noworodka ale specjaliści nie polecają w takich fotelikach wozić maluszków tylko w łupinach więc model Dualfix M isize jest świetnym wyborem
 
Do góry