reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki za rady. Będziemy próbować choć ostatnio trudno go czymś zainteresować (a nie jest kremem lub nożyczkami). Dziś w nocy coś go obudziło i był straszny płacz. Po pół h noszenia udało się go wyciszyć przyprawą w szklanym słoiczku z otwieranym wieczkiem (lubi otwierać i zamykać, zwłaszcza zębami). Tylko że piżama i całe łóżko w cynamonie, ale przynajmniej ładnie w nocy pachniało:).
A jak już o tym mowa. Dziewczyny czy wasze dzieci mają koszmary?? Takie właśnie co budzą i ciężko dziecko uspokoić?
Teraz juz nie, ale jak byla mlodsza to sie zdazalo. Bylam przerazona, bo plakala strasznie, uspokojenie trwalo wiecznosc. Ale podobno to taki etap, mozg pracuje na ogromnych obrotach. Nie martw sie, mija dosc szybko.
 
reklama
Napiszecie mi jakie mialyscie przyrosty bhcg? Kurcze u mnie w poniedziałek 105 a dziś po 3 dniach 370, tak wiem wg kalkulatora dobry, ale w pierwsze ciaży bhcg na tym etapie 3 razy większe :(
 
Napiszecie mi jakie mialyscie przyrosty bhcg? Kurcze u mnie w poniedziałek 105 a dziś po 3 dniach 370, tak wiem wg kalkulatora dobry, ale w pierwsze ciaży bhcg na tym etapie 3 razy większe :(
W pierwszej ciąża mógł się zarodek szybciej zaimplantować. Nie martw się tym, najważniejsze są przyrosty, a te masz super:)
 
Napiszecie mi jakie mialyscie przyrosty bhcg? Kurcze u mnie w poniedziałek 105 a dziś po 3 dniach 370, tak wiem wg kalkulatora dobry, ale w pierwsze ciaży bhcg na tym etapie 3 razy większe :(
Wszystko jest ok według norm więc się ciesz. Z beta jest tak że każda ma indywidualne przyrosty. Moje przyrosty też były nie największe, dopiero po 1000 poszły do góry mocno, a z ciąża wszystko ok i mały cwaniak właśnie się kąpię :)
 
@Ewunka wiesz juz cos? Bylas u tego hematologa?
Tak hematolog zaliczony.
17.02 miałam mieć wizytę w 2 dniu cyklu ale na nią nie dotarłam.....
14.02 trafiłam na sor że strasznym bólem i już tam zostałam 🙄Ostre zapalenie trzustki ☹z powódu kamienicy zolciowej jak się później okazało.
Czekam na operacjie 13.03 Mam termin .
IMG-20200219-WA0005.jpg
IMG-20200216-WA0003.jpg
IMG-20200218-WA0004.jpg
IMG-20200218-WA0010.jpg
IMG-20200217-WA0005.jpg
 
reklama
Tak hematolog zaliczony.
17.02 miałam mieć wizytę w 2 dniu cyklu ale na nią nie dotarłam.....
14.02 trafiłam na sor że strasznym bólem i już tam zostałam [emoji849]Ostre zapalenie trzustki [emoji852]z powódu kamienicy zolciowej jak się później okazało.
Czekam na operacjie 13.03 Mam termin .Zobacz załącznik 1084024Zobacz załącznik 1084025Zobacz załącznik 1084026Zobacz załącznik 1084027Zobacz załącznik 1084028
Jestes w szpitalu?? Skad sie wzielo? Bedziesz w szpitalu przez miesiac? A co z Marcela?
 
Do góry