reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tylko nie wybieraj fotelika z zestawu polecam.dobrac coś lepszego z testami.Ja do wózka bebetto dobralam cybex fotelik ale mimo dobrych testów zderzeniowych na ten moment kupilabym inny.Warto przed zakupem fotelika naprawdę zgłębić się w temat polecam grupę na fb 8 gwiazdek.
Zazdroszczę zakupów Aj jakie to super kompletować .Ja już wszystko mam A ciuszki od bratowej i tak szczerze to zostało mi dokupic kilka drobiazgów ale chyba się skuszę na coś nie zbyt potrzebnego ale bynajmniej radoche będę mieć hehe
Ja nie mam laktatora, zero rzeczy z apteki, torby do wozka i bujak tez musze kupic...
I w sumie nawet nie wiem czego jeszcze mi brakuje, bo przez to zamkniecie z corka w dom, nawet nie mam kiedy do tego usiasc. A jak Twoj synek znosi izolacje?
 
reklama
@juchaa_87 jakbym nie miała fotelika to bardzo bym rozważała ten model BRITAX ROMER BABY-SAFE 2 i-SIZE - 0-13kg z bazą już nawet męża chciałam przekonywać do kupna ale faktycznie stwierdziłam że wolę córci na to miejsce kupić coś innego.
 
Ja nie mam laktatora, zero rzeczy z apteki, torby do wozka i bujak tez musze kupic...
I w sumie nawet nie wiem czego jeszcze mi brakuje, bo przez to zamkniecie z corka w dom, nawet nie mam kiedy do tego usiasc. A jak Twoj synek znosi izolacje?
Jak na moje skromne 30 metrów mamy spory balkon i przesiadujemy po południu do słoneczka. Mamy też parking ogrodzony na zewnątrz chodzimy pojeździć hulajnoga.Czasami maruda ale od wczoraj wesoły i bawi się ładnie.Moge wyjść na spacer i tak myślę jutro zobaczymy.
 
Ja nie mam laktatora, zero rzeczy z apteki, torby do wozka i bujak tez musze kupic...
I w sumie nawet nie wiem czego jeszcze mi brakuje, bo przez to zamkniecie z corka w dom, nawet nie mam kiedy do tego usiasc. A jak Twoj synek znosi izolacje?
Te hybrydowe bujaki fajne mam odkupilam od znajomej dla synka jeszcze A w aptece.w co się zaopatrzasz?Ja kremy do dupki sól folizjologiczna mam bo używam cały czas jedynie katarek kupię żeby mieć I tak myślę co jeszcze się przyda.Robiac teraz listę myślami sięgam co używałam dla synka
 
Te hybrydowe bujaki fajne mam odkupilam od znajomej dla synka jeszcze A w aptece.w co się zaopatrzasz?Ja kremy do dupki sól folizjologiczna mam bo używam cały czas jedynie katarek kupię żeby mieć I tak myślę co jeszcze się przyda.Robiac teraz listę myślami sięgam co używałam dla synka
Bujak chyba kupie tiny love 3w1,bo tamtym razem bylam bardzo zadowolona i dlugo uzywalam. A z apteki to musze jakas liste z neta sciagnac i przegladnac, bo naqet nie pamietam czego bede potrzebowac.
Sol tez mam, patyczki do uszu tez, kremu do pupy od wiekow nie nakladalam wiec musze kupic. Zel do kapieli na pewno, jakis probiotyk, nie wiem, serio nie pamietam...
 
Jak na moje skromne 30 metrów mamy spory balkon i przesiadujemy po południu do słoneczka. Mamy też parking ogrodzony na zewnątrz chodzimy pojeździć hulajnoga.Czasami maruda ale od wczoraj wesoły i bawi się ładnie.Moge wyjść na spacer i tak myślę jutro zobaczymy.
Zazdroszcze spaceru, nam sie wolno [emoji17]
 
To na spokojnie teraz szykuj wyprawkę, przez internet dużo można kupić. Ja teraz dla małej ubranka kupuje głównie przez internet.
Najważniejszy wózek i fotelik, bo na to się czeka 4-6 tygodni. O fotelikach poczytaj sobie na blogu osiem gwiazdek. Oni mają też sklepy, ale dużo informacji możesz znaleźć na ich blogu. Ja mam avionaut pixel, najlżejszy na rynku z tych co mają certyfikaty, do tego był współprojektowany przez Pawła Zawitkowskiego, fizjoterapeute dziecięcego. Kupowałam go razem z bazą w sklepie megaurwis.pl. Fotelik warto przymierzyć do samochodu, u nas pasował właśnie avionaut i maxi cosi.
Wózek mam Tutis Mimi, kupowany bezpośrednio u producenta przez ich fb, bo mieli promocje. Wózek możesz kupić używany, ale na foteliku nie oszczędzaj.

Wrzuć fotkę brzuszka :) dawno tu nie było fotek. Wiesz już czy będzie córcia czy synek?
Tak będzie Tymek 😉 we wtorek zaczęliśmy 26 TC ☺️ a o fotelikach na pewno poczytam.
 

Załączniki

  • IMG_20200326_093444.jpg
    IMG_20200326_093444.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 63
Tylko nie wybieraj fotelika z zestawu polecam.dobrac coś lepszego z testami.Ja do wózka bebetto dobralam cybex fotelik ale mimo dobrych testów zderzeniowych na ten moment kupilabym inny.Warto przed zakupem fotelika naprawdę zgłębić się w temat polecam grupę na fb 8 gwiazdek.
Zazdroszczę zakupów Aj jakie to super kompletować .Ja już wszystko mam A ciuszki od bratowej i tak szczerze to zostało mi dokupic kilka drobiazgów ale chyba się skuszę na coś nie zbyt potrzebnego ale bynajmniej radoche będę mieć hehe
No właśnie dziewczyny tak samo mi doradzają, także poczytam o fotelikach i kupię oddzielnie razem z bazą. Dzięki za porady bo inaczej z niewiedzy na pewno kupiłabym cały zestaw z fotelikiem...
 
reklama
Do góry