reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki[emoji8].
Muszę jeszcze tylko przekonać Jasia że nie nazywa się Bobo (tak teraz twierdzi[emoji1]), bo może nie zrozumieć o co chodzi.
No i jeszcze muszę zajść[emoji28].
Trzymam kciuki za zajscie, a potem za przekonywanie pierworodnego [emoji16]
My jesteśmy na etapie, że jest duża. I każdy kto twierdzi coś przeciwnego staje się wrogiem [emoji1787] Cokolwiek jej mówię, muszę jak ognia unikać argumentu, że jest za mała, bo się wkurza straszliwie [emoji2358][emoji51]
 
reklama
No dziewczyny mogę w końcu napisać.
Po badaniu usg przez brzuch i dopochwowo (mierzyła szyjkę)
Wszystko jest dobrze, maluszek zdrowy, wazy 400g, szyjka 4,6cm długa, zamknięta. Wszystkie organy na swoim miejscu, serduszko pięknie pracuje.

No i oczywiście najważniejsza informacja Będzie C H Ł O P I E C 💙💙💙💙

Na drugim zdjęciu piękne ziewanie 😂😂
01217825-FCC6-4087-8F5A-CC84F02AF524.jpeg
image.jpg
 
No dziewczyny mogę w końcu napisać.
Po badaniu usg przez brzuch i dopochwowo (mierzyła szyjkę)
Wszystko jest dobrze, maluszek zdrowy, wazy 400g, szyjka 4,6cm długa, zamknięta. Wszystkie organy na swoim miejscu, serduszko pięknie pracuje.

No i oczywiście najważniejsza informacja Będzie C H Ł O P I E C [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]

Na drugim zdjęciu piękne ziewanie [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1121450Zobacz załącznik 1121451
Gratki. To możesz ruszac na dobre z wyprawka [emoji16]
 
No dziewczyny mogę w końcu napisać.
Po badaniu usg przez brzuch i dopochwowo (mierzyła szyjkę)
Wszystko jest dobrze, maluszek zdrowy, wazy 400g, szyjka 4,6cm długa, zamknięta. Wszystkie organy na swoim miejscu, serduszko pięknie pracuje.

No i oczywiście najważniejsza informacja Będzie C H Ł O P I E C 💙💙💙💙

Na drugim zdjęciu piękne ziewanie 😂😂Zobacz załącznik 1121450Zobacz załącznik 1121451


Gratuluję! Śliczny Synuś! 😍😍😍😍

I najważniejsze, że wszystko dobrze 😍 uwielbiam takie informacje 😍😍😍😍 Rośnijcie zdrowo i samych pięknych chwil Wam życzę!

Jakieś imię wybrane? 😁 I słodkie pluszaki 😍
 
Kochane i u nas wszystko dobrze:) nasza Niunia rączkami buzie zakryla wiec nie bylo sweet foci;) ale najwazniejsze ze ją zobaczylam:) serduszko bije prawidlowo. Mierzyl 3 razy. U was tez mierzy kilka razy? Na poczatku Mala byla spokojna bo tetno 133 ale potem juz 148 i pozniej 166. Chyba chciala w spokoju pospać;) oczywiście lekarz powiedzial ze wszystkie 3 pomiary sa prawidłowe ale ja juz zaczelam czytac... Glupia ja:(
 
Kochane i u nas wszystko dobrze:) nasza Niunia rączkami buzie zakryla wiec nie bylo sweet foci;) ale najwazniejsze ze ją zobaczylam:) serduszko bije prawidlowo. Mierzyl 3 razy. U was tez mierzy kilka razy? Na poczatku Mala byla spokojna bo tetno 133 ale potem juz 148 i pozniej 166. Chyba chciala w spokoju pospać;) oczywiście lekarz powiedzial ze wszystkie 3 pomiary sa prawidłowe ale ja juz zaczelam czytac... Glupia ja:(


No to gratulacje Mamuśka 😍 cudowne wiadomości dzisiaj 😘😘 Rośnijcie zdrowo 😘😘 jakieś imię już wybrane?

I pamiętaj, internet to nasz wróg! Nie potrzeba nam teraz stresów więc nie szukamy informacji w internecie 😘 szczególnie jak lekarz mówił, że wszystko dobrze!
 
reklama
Do góry