reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O jaaaa a, ona jest tylko tydzień starsza od mojej, a moja wczoraj 3660g i 52cm. Twoja jest ogromna! [emoji16]
Na rota też szczepisz?
A co do wiszenia to ja już trochę mam dość, bo dosłownie całymi dniami tak jest... Jednwj pobudki w nocy zazdroszczę bardzo. U nas średnio co 2h. [emoji58]
Nie ma tam rota ja robię te co w fr już nie pamiętam co dokładnie.Pneumokoki a druga kilka w 1 ale nie pamietam
 
reklama
To.wlasnie to jest to ja przy synku też siedzialam dosyć długo tylko dniami bo nocami spal.Moja mama po tygodniu obserwacji mojego syna stwierdziła że faktycznie nie wyobraża sobie dziecka na piersi z nim przy boku .
Wiem jedno jeśli Daj Boziu uda się 3 transfer i będę mieć 3 dziecko odrazu daje mm bo wiem że nie podołam
Wiszenie na piersi jest normalne. Dziecko w pierwszych tygodniach wypracowuje sobie ilości mleka na całą drogę mleczną. Jest to oczywiście męczące ale mija w okolicach 3-4 miesiąca. Jestem chyba masochistką bo moje dzieci są wychowywane bez smoczka, więc wszelkie potrzeby uspokojenia, ssania, jedzenia odbywały się przy piersi 😜😜😜 Przy pierwszym dziecku byłam zniecierpliwiona i zła, teraz dużo spokojniej, ładowałam się do łóżka i cycowałysmy sobie wedle potrzeby 😁 aktualnie stuknie 15 miesięcy kp i raczej prędko się to nie.zmieni
 
Wiszenie na piersi jest normalne. Dziecko w pierwszych tygodniach wypracowuje sobie ilości mleka na całą drogę mleczną. Jest to oczywiście męczące ale mija w okolicach 3-4 miesiąca. Jestem chyba masochistką bo moje dzieci są wychowywane bez smoczka, więc wszelkie potrzeby uspokojenia, ssania, jedzenia odbywały się przy piersi 😜😜😜 Przy pierwszym dziecku byłam zniecierpliwiona i zła, teraz dużo spokojniej, ładowałam się do łóżka i cycowałysmy sobie wedle potrzeby 😁 aktualnie stuknie 15 miesięcy kp i raczej prędko się to nie.zmieni
Wiem że jest normalne już teraz Ale przy pierwszym dziecku na początku nie wiedziałam że tak może być nawet pamiętam jak się martwiłam że za dużo zje o rany jaki człowiek był zielony.
 
Wiem że jest normalne już teraz Ale przy pierwszym dziecku na początku nie wiedziałam że tak może być nawet pamiętam jak się martwiłam że za dużo zje o rany jaki człowiek był zielony.
Haha dokładnie też tak myślałam, czego on chce, ciągle wisi i wisi. Jakiś pokarm mam zatruty czy co, czasem płakał tak na pograniczu ataku kolki..... nawet do łazienki nie mogłam wyjść. Myślałam, przecież dzieci jedzą co 3 godziny 😂😂😂
 
Jeśli któraś się zastanawia czy sesje brzuchowe/noworodkowe są warte tej kasy - ja mówię tak!
09.jpeg
14.jpeg
 
Cudowne [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cudne zdjęcia[emoji3590][emoji7]! Jestem wielka fanką sesji! Mieliśmy noworodkowa, roczkowa, i świąteczne [emoji4][emoji16]
Śliczne zdjęcia[emoji173][emoji173][emoji173].
Nam też się udały, choć młody kompletnie nie chciał współpracować. Śpioch, a w czasie sesji oka nie chciał zmróżyć, a przy tych na golaska kupa leciała przez palce[emoji1].
Dzięki [emoji4]
Tez uwielbiam sesje, mamy kilka za sobą i już jesteśmy na świąteczna umówieni [emoji4]
U nas tym razem poszło szybko i sprawnie, ale z Lilka było jak u Ciebie @Iskra_82
 
reklama
Wczoraj synek rzucił smokiem za łóżeczko powiedziałam że robaki zjadly i spal bez.Rano płacz teraz zapomniał.Oby dało rade. I uczymy siusiac na nocnik i kibelek na dzień pieluchy nie zalkadam tylko na drzemkę.No zobaczymy jak to bedzie
 
Do góry