reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wczoraj synek rzucił smokiem za łóżeczko powiedziałam że robaki zjadly i spal bez.Rano płacz teraz zapomniał.Oby dało rade. I uczymy siusiac na nocnik i kibelek na dzień pieluchy nie zalkadam tylko na drzemkę.No zobaczymy jak to bedzie

Powodzenia że smoczkiem, u nas było ciężko przez pare dni, ale się udało. Warto wykorzystać to, że poszedł spać bez.
Ja bym się nie odważyła odpieluchowac i zabrać smoczek jednocześnie, wg mnie to za dużo dla takiego malucha.
Jak bylam w PL to był nacisk że strony Dziadków, że już powinnam to zrobić, ale cóż, olałam i zrobiłam po swojemu i jakoś poszło.
Daj znać jak idzie synkowi.
 
reklama
Powodzenia że smoczkiem, u nas było ciężko przez pare dni, ale się udało. Warto wykorzystać to, że poszedł spać bez.
Ja bym się nie odważyła odpieluchowac i zabrać smoczek jednocześnie, wg mnie to za dużo dla takiego malucha.
Jak bylam w PL to był nacisk że strony Dziadków, że już powinnam to zrobić, ale cóż, olałam i zrobiłam po swojemu i jakoś poszło.
Daj znać jak idzie synkowi.
No tez normalnie bym się nie zdecydowała Ale zaczelam od poniedziałku i z tym smokiem też tak wyszło że to rzucił i nie mogliśmy znaleźć.Mamy 1 kupę w nocniku przy drzemce dużo nie płakał o smoka więc kontynuuje
 
Dziewczyny a dajcie patenta na odpieluchowanie. Tylko takiego bez przymusu.
No to ja zrobiłam tak .Od rana majteczki i tłumaczenie że na nocnik itp nie powiem bo też były nagrody w postaci lizaka. 2 dni siusiania w majteczki chodzil i mówił mokre mokre chyba mu zaczęło przeszkadzać bo wola siusiu Ale też się mu przypomina i sadza na nocnik co jakiś czas.Kupe dziś też zawołał ładnie.
 
No to ja zrobiłam tak .Od rana majteczki i tłumaczenie że na nocnik itp nie powiem bo też były nagrody w postaci lizaka. 2 dni siusiania w majteczki chodzil i mówił mokre mokre chyba mu zaczęło przeszkadzać bo wola siusiu Ale też się mu przypomina i sadza na nocnik co jakiś czas.Kupe dziś też zawołał ładnie.
A majteczki zwykłe czy te treningowe? Ile par dziennie zużywacie?

Ściągasz pieluchę i liczysz na to, że będzie dziecku przeszkadzać... Ale to najwcześniej ok 2ich urodzin...
Aha no i regularnie np co godzinę sadzasz na nocnik, bo na początku nie wola.
U nas już prawie 22 miesiące. Jak w te wakacje nie spróbujemy to kolejna szansa dopiero na przyszły rok.
A jak wychodzicie na spacer to zakładasz pampa?
 
A majteczki zwykłe czy te treningowe? Ile par dziennie zużywacie?


U nas już prawie 22 miesiące. Jak w te wakacje nie spróbujemy to kolejna szansa dopiero na przyszły rok.
A jak wychodzicie na spacer to zakładasz pampa?
Pierwszego dnia zużyła chyba z 10 albo I więcej par. Drugiego było lepiej, trzeciego tylko jeden wypadek [emoji16]
Podobno jeśli już ściągasz to na amen i zakładasz tylko do snu. Bo jak będziesz się pampkiem ratować na wyjscia to dziecko może wstrzymywać siku i czekać na pampersa.
Spoko wiek, myślę, że warto spróbować, może pyknie.
A czemu kolejna szansa za rok? Ja odpieluchowalam w lutym... Wiadomo w lecie łatwiej, ale zima też się da [emoji6]
 
A majteczki zwykłe czy te treningowe? Ile par dziennie zużywacie?


U nas już prawie 22 miesiące. Jak w te wakacje nie spróbujemy to kolejna szansa dopiero na przyszły rok.
A jak wychodzicie na spacer to zakładasz pampa?
O w 1 dzień braklo 6 par miałam i dokupilam Ale idzie coraz mniej.Jutro idę do znajomej napewno pampers nie założę Ale ciuchy na zmianę wezmę. Pampers tylko na drzemkę i na noc.Nie czekaj na następny rok bo jak chlodniej też się da napewno tylko trzeba poświęcić trochę czasu i być konsekwentnym
 
@nieagatka , @goffa13 dzięki dziewczyny za rady :*.
5 par majtów mamy, to jeszcze dokupimy parę, zwijamy dywany i ruszamy z tym koksem. W zimie bym się bała zapaleń pęcherza, bo jednak dużo przebywamy na zewnątrz i byłby problem z przebraniem.
Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale mam nadzieję że uda się jednak w lecie:).
A z nocnego pampa kiedy rezygnować?
 
reklama
@nieagatka , @goffa13 dzięki dziewczyny za rady :*.
5 par majtów mamy, to jeszcze dokupimy parę, zwijamy dywany i ruszamy z tym koksem. W zimie bym się bała zapaleń pęcherza, bo jednak dużo przebywamy na zewnątrz i byłby problem z przebraniem.
Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale mam nadzieję że uda się jednak w lecie:).
A z nocnego pampa kiedy rezygnować?
Z nocnym pampkiem jest różnie. Moja Lila od dawna w nocy nie sikała więc szybko udało się go ściągnąć. Fakt bliżej porodu miała kilka wypadków, ale to na bank było spowodowane nowa sytuacja.
Ale znam dzieci, które odpieluchowaly się super, a jeszcze rok później w nocy mają pampka, bo sikają i nie wołają. To już będziesz musiała robić na wyczucie.
 
Do góry