reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@nieagatka , @goffa13 dzięki dziewczyny za rady :*.
5 par majtów mamy, to jeszcze dokupimy parę, zwijamy dywany i ruszamy z tym koksem. W zimie bym się bała zapaleń pęcherza, bo jednak dużo przebywamy na zewnątrz i byłby problem z przebraniem.
Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale mam nadzieję że uda się jednak w lecie:).
A z nocnego pampa kiedy rezygnować?
Lo tego sama nie wiem ale jeszcze jeszcze minie trochę czasu.
 
reklama
Dziewczyny, ja po radę. Miałam 10 lipca transfer 3 dniowego mrożonego zarodka. Kiedy najwcześniej zrobić test bądz betę ? Lekarz zalecał po 14 dniach no ale same wiecie że cięzko wytrzymać tyle. Pamiętam 3 lata temu sikacza robiłam w 11 dniu i wyszła blada druga kreseczka. Teraz chciałabym betę zrobić wczesniej ale nie wiem kiedy by było ok.
 
Dziewczyny, ja po radę. Miałam 10 lipca transfer 3 dniowego mrożonego zarodka. Kiedy najwcześniej zrobić test bądz betę ? Lekarz zalecał po 14 dniach no ale same wiecie że cięzko wytrzymać tyle. Pamiętam 3 lata temu sikacza robiłam w 11 dniu i wyszła blada druga kreseczka. Teraz chciałabym betę zrobić wczesniej ale nie wiem kiedy by było ok.
Beta 9-10dpt
 
Dziewczyny, ja po radę. Miałam 10 lipca transfer 3 dniowego mrożonego zarodka. Kiedy najwcześniej zrobić test bądz betę ? Lekarz zalecał po 14 dniach no ale same wiecie że cięzko wytrzymać tyle. Pamiętam 3 lata temu sikacza robiłam w 11 dniu i wyszła blada druga kreseczka. Teraz chciałabym betę zrobić wczesniej ale nie wiem kiedy by było ok.
Bete możesz w 9dpt,choc ja poczekałabym tak do 10- 11dpt.
Kciuki [emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny, ja po radę. Miałam 10 lipca transfer 3 dniowego mrożonego zarodka. Kiedy najwcześniej zrobić test bądz betę ? Lekarz zalecał po 14 dniach no ale same wiecie że cięzko wytrzymać tyle. Pamiętam 3 lata temu sikacza robiłam w 11 dniu i wyszła blada druga kreseczka. Teraz chciałabym betę zrobić wczesniej ale nie wiem kiedy by było ok.
W 8 dniu może już wyjść ale nie musi, więc to dla osób o mocnych nerwach :p . W 10 dniu to już będzie wiarygodny wynik.
Trzymam kciuki za pozytyw ✊✊✊🙂
 
Bete możesz w 9dpt,choc ja poczekałabym tak do 10- 11dpt.
Kciuki [emoji110][emoji110]
W 8 dniu może już wyjść ale nie musi, więc to dla osób o mocnych nerwach :p . W 10 dniu to już będzie wiarygodny wynik.
Trzymam kciuki za pozytyw ✊✊✊🙂
Dzięki dziewczyny, betę zrobię w czwartek rano, czyli w 9 dniu a w sobotę ew powtorze . Jak tu dalej wytrzymać do czwartku :-)
 
reklama
Do góry