reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny kochane, leci 26 tc i od tygodnia mam diabelnie mocne bóle w pachwinach. Czy to normalne i jest na to jakiś sposób? Jak w dzień coś porobie (nie dźwigam), jakieś sprzatanie, pranie, prasowania, obiadek itp to mnie cholernie boli i spać w nocy nie mogę. Wizyte mam dopiero w piatek wieczorem. Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Obawiam się, że nie ma na to rady. Rośnie macica, brzuch więc tamte okolice dostają w kość i dlatego boli. Musisz zwolnic, teraz już będziesz mieć mniej sił na wszytsko i każdy taki aktywniejszy dzień może Ci w nocy dać o sobie znać.
 
reklama
Obawiam się, że nie ma na to rady. Rośnie macica, brzuch więc tamte okolice dostają w kość i dlatego boli. Musisz zwolnic, teraz już będziesz mieć mniej sił na wszytsko i każdy taki aktywniejszy dzień może Ci w nocy dać o sobie znać.

Ale to możliwe, że tak boli, że aż rwie? 🥺 Ja w miejscu nie mogę usiedzieć więc jak mi gin powie jutro, ze mam siedzieć albo leżeć to bedzie problem, bo rodze w listopadzie a mój od września będzie ciągle na delegacji...
 
Ale to możliwe, że tak boli, że aż rwie? [emoji3064] Ja w miejscu nie mogę usiedzieć więc jak mi gin powie jutro, ze mam siedzieć albo leżeć to bedzie problem, bo rodze w listopadzie a mój od września będzie ciągle na delegacji...
Ja mialam tak, że oprócz boli ciążowych w pachwinach, obie moje córki lubiły tam wpychać rączkę czy nóżkę i naciskały na jakiś nerw. To powodowało taki ból, że parę razy dosłownie upadłam na ziemię, bo nie to było jak kopnięcie prądem, tak bolesne i gwałtowanie.
Nie sadze, żeby tego typu ból był wskazaniem do leżenia, ale oczywiście zapytaj.
 
Ja mialam tak, że oprócz boli ciążowych w pachwinach, obie moje córki lubiły tam wpychać rączkę czy nóżkę i naciskały na jakiś nerw. To powodowało taki ból, że parę razy dosłownie upadłam na ziemię, bo nie to było jak kopnięcie prądem, tak bolesne i gwałtowanie.
Nie sadze, żeby tego typu ból był wskazaniem do leżenia, ale oczywiście zapytaj.


Dziękuję Ci bardzo, uspokoiłaś mnie bo już zaczynam wariować 😘 ja juz mam problem z samochodu wysiadać i to jest taki ból, który w ogóle mnie nie puszcza. Czasem słabnie na jakiś czas ale wraca zazwyczaj ze zdwojoną siłą. A od wczoraj ciągle rwie mnie jak diabli...
 
Dziewczynki moja mała 17 miesiecy od jakiegoś tygodnia łapie się za pampersa i tak złości się. Z reguły za chwile zrobi kupę. Czy powinnam się tym martwić, czy przed kupą kest to normalne. Dawniej zawsze kupa była rano teraz jest popołudniu, wcześniej puszcza bąki.
 
reklama
Dziewczynki moja mała 17 miesiecy od jakiegoś tygodnia łapie się za pampersa i tak złości się. Z reguły za chwile zrobi kupę. Czy powinnam się tym martwić, czy przed kupą kest to normalne. Dawniej zawsze kupa była rano teraz jest popołudniu, wcześniej puszcza bąki.
Chyba nie ma się czym martwić jakby coś było nie tak pewnie by marudziła czesciej
 
Do góry