reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jakby któraś szukała laktatora to mam Aventa elektrycznego, użyty raz żeby sprawdzić czy działa. Jakby co to zapraszam na priv.
 
Nikt mnie nie przekona, że 8 miesięczne dziecko jest gotowe na nocnik. Takie dziecko nawet jeszcze nie siedzi pewnie więc posadzenie go na nocniku jest dla mnie abstrakcja.
Ja moja odpieluchowalam jak miala 2 lata i 10 miesięcy. Zajelo nam to dokładnie 3 dni. I tak, wiem że późno, ale wcześniej odmawiała współpracy. I widząc jak szybko poszło i bez dramatu - nie żałuję, że się nie spieszylam.
Kochana a jak ją odpieluchowałas ? Moja Lena skończyła dwa latka i mało współpracuje chociaż dziś rano cud bo sama zawołała.
 
Kochana a jak ją odpieluchowałas ? Moja Lena skończyła dwa latka i mało współpracuje chociaż dziś rano cud bo sama zawołała.
Zdjęłam pieluchę. Była już bardzo duża, nie było innej opcji. Pierwszego dnia posikała się chyba 20 razy. Drugiego dnia powiedzieliśmy, że jak będzie robić siku i kupę na kibelek a nie na siebie to dostanie swoją wymarzona, fioletowa hulajnoge. Tego dnia zaczęła wołać, na siebie zrobiła tylko 3 razy. Następnego dnia był jeden wypadek - na siebie i siku i kupa, ale powiedziałam, że wiem, że to wypadek I dlatego będzie hulajnoga. I ja dostała. I od następnego dnia już wypadków nie było.
 
Idę jutro na pierwszą wizytę kontrolna po porodzie i sie martwie bo od kilku dni tuż po okresie boli mnie brzuch cos podobnie jak na okres mniej bolesnie praktycznie bez przerwy .Mam nadzieje ze wszystko jest ok tylko z czego ten bol
 
reklama
Dziwne. U mnie taka wizyta to mus. Badania krwi, usg, badanie palpacyjne, jak trzeba to skierowanie na jakieś ćwiczenia czy rehabilitację mięśni kegla, badanie moczu na wypadek infekcji. No i u mnie zalecenie tabletek anty na moją endomende.
Po pierwszej ciazy było to samo.
Dziwne. U mnie taka wizyta to mus. Badania krwi, usg, badanie palpacyjne, jak trzeba to skierowanie na jakieś ćwiczenia czy rehabilitację mięśni kegla, badanie moczu na wypadek infekcji. No i u mnie zalecenie tabletek anty na moją endomende.
Po pierwszej ciazy było to samo.
Hehe ja też byłam dopiero pod koniec lipca a urodziłam na początku kwietnia. Jakos nie chciało mi się wcześniej 😜
 
Do góry