reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My też szukamy pomysłu ale dla 4 latki i 6 latka, ale biorąc pod uwagę że mają już serio chyba wszystko to kupimy jakieś ciuchy z ich ulubionymi bohaterami z gier.
Moja prawie 4 latka dostanie playmobil i jakas gre edukacyjna.
Choc po ostatnim odcinku Peppy zazyczyla sobie lalke, ktora chodzi, mowi i zamyka oczy (taka jak chce Peppa[emoji2358][emoji23])
 
Dziewczynki pisałyście kiedyś o lalce dla 2 latki potrzebuje na mikołaja.
Ja polecam Julie. Moja corka bawi sie nia od 3 lat. W srodku ma mechanizm, ktory nagrywa to co dziecko mowi i powtarza. Mozna go wyjqc i wtedy jest miękka szmaciana lalka.

 
Mamuśki jeśli chodzi o łóżeczko to co u Was się sprawdziło? Zwykle łóżeczko? Dostawka? A może jakaś kołyska? Zastanawiam się czy ze zwykłego łóżeczka da się zrobić dostawke do łóżka? Czy któraś z Was tego próbowała?
 
Mamuśki jeśli chodzi o łóżeczko to co u Was się sprawdziło? Zwykle łóżeczko? Dostawka? A może jakaś kołyska? Zastanawiam się czy ze zwykłego łóżeczka da się zrobić dostawke do łóżka? Czy któraś z Was tego próbowała?
Ja mam i mialam zwykle. Niewiele nam sluzy, bo mala spi ze mna juz pol roku. Starsza siostra spala ze mna jakies poltora miesiacs, potem spala w lozeczku. Wielu znajomym dostawka sie sprawdzala, ale taka prawdziwa, bie robiona ze zwyklego lozeczka.
 
Mamuśki jeśli chodzi o łóżeczko to co u Was się sprawdziło? Zwykle łóżeczko? Dostawka? A może jakaś kołyska? Zastanawiam się czy ze zwykłego łóżeczka da się zrobić dostawke do łóżka? Czy któraś z Was tego próbowała?
Zależy jaką masz wizję na przyszłość. Ja od początku sobie założyłam, że nie karmie piersia, Marcelina ma swój pokój i swoje łóżeczko i tego się trzymałam. Dziś Marcelina ma 2,5 roku i tak jest nadal, nigdy nie spała z nami. Teraz moze zabrzmi to samolubnie, ale uwielbiam spać z mężem, sypialnia to nasza oaza. Kiedyś w ciagu dnia próbowałam spać z Marcelina to cały czas, słuchałam czy oddycha, uważałam by się za bardzo nie kręci bo może ja obudze. A tak włączałam monitor oddechu i szłam spać.
 
reklama
Mamuśki jeśli chodzi o łóżeczko to co u Was się sprawdziło? Zwykle łóżeczko? Dostawka? A może jakaś kołyska? Zastanawiam się czy ze zwykłego łóżeczka da się zrobić dostawke do łóżka? Czy któraś z Was tego próbowała?
W sypialni mam zwykłe łóżeczko z monitorem (monitor używałam do roczku), po mieszkaniu miałam łóżeczko przestawne na kółkach (sprawdziło się do okresu ok 6- 7 miesięcy).
 
Do góry