reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, wielka prośba do mam które kupowały dla swoich dzieci fotelik samochodowy Britax Romer dualfix M. Rok 2018-2019 potrzebuje zdjęcie paragonu!! Pilne
 
reklama
no ja to sobie caly czas pralam i prasowalam na biezoco bo poprostu uwielbialam - serio ;) do tej pory caly czas przegladam te ciuszki, ukladam, segreguje :) ja pierdziele z tymi porodami hehehehehe jakos tak mi sie wydaje ze dziewczy tu wczesniej tak nie panikowaly jak my ;) Juz 30 dni!!!!!! przed chwila mialas transfer :)
E tam myślę, że każda kobieta się boi i to jest normalne ☺️ ja już się wsłuchuje w każdy ból, uderzenie itp 🤦🏻‍♀️ we wtorek kolejna wizyta i zobaczymy czy coś się szykuje 😁 chociaż mój mąż ma na wszystko czas, jak synio wdał się w niego to nie będzie mu się spieszyło 😁
 
Hej kobiety polecicie jakąś lekką, zgrabną spacerówkę dla dziecka? Niedługo z Kubusiem przesiadamy się do naszej, ale to po wózku z gondolą więc wiadomo, że go się ciężej składa i jest ciężki.
Szukam takiej, która się łatwo prowadzi, ma wysunięta i wysoką budę, jest lekka i składa się jedną ręką 😛 no dobra jak takich nie na to choć dobrej i sprawdzonej 🙃
Podpinam się do pytania 😃
 
Hej kobiety polecicie jakąś lekką, zgrabną spacerówkę dla dziecka? Niedługo z Kubusiem przesiadamy się do naszej, ale to po wózku z gondolą więc wiadomo, że go się ciężej składa i jest ciężki.
Szukam takiej, która się łatwo prowadzi, ma wysunięta i wysoką budę, jest lekka i składa się jedną ręką [emoji14] no dobra jak takich nie na to choć dobrej i sprawdzonej [emoji854]
Ja mam cybex balios s, mialam gondole, od 3 miesiecy uzywam spacerowke i mogę ja polecic z czystym sercem. Budka jest bardzo duza, wozek sklada sie jedna reka, ma uchwyt do przenoszenia. Wg mnie nie jest jakos specjalnie ciezki. Wiadomo zajmuje wiecej miejsca niz parasolka, ale na nia wg mnie jest za wczesnie (jesli wogole jakas kupie).
 
Hej kobiety polecicie jakąś lekką, zgrabną spacerówkę dla dziecka? Niedługo z Kubusiem przesiadamy się do naszej, ale to po wózku z gondolą więc wiadomo, że go się ciężej składa i jest ciężki.
Szukam takiej, która się łatwo prowadzi, ma wysunięta i wysoką budę, jest lekka i składa się jedną ręką 😛 no dobra jak takich nie na to choć dobrej i sprawdzonej 🙃
Ja mam easy Walker ale teraz bym kupila yoyo.
Nie ma to jak wózek na dużych kołach ale wiadomo w bagażniku spaceroweczka zawsze czeka wygodnie i szybko
 
Hej dziewczyny, mam pytanie.. Tak z czystej ciekawości :)
Czy ciąża po in vitro pokrywała wam się z tym co pokazuje aplikacja ciążowa? Jeszcze przed wizytą.
Transfer 25.01, aplikacja pokazuje 6+1 możliwe?
 
reklama
Mi pokazuje datę porodu na 14.10 [emoji85]
Ale kurcze jakoś szybko mi się wydaje już 6+1.. Według moich wyliczeń powinno być ok 5+1 [emoji2368]
Aż jestem ciekawa czy będzie się na usg zgadzać
Transfer 25.01, punkcja 20.01, umowna data ostatniej miesiączki - 6.01 wiec 6tydzien ciąży.
 
Do góry