reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja uwielbiam katarek do odkurzacza, wyciąga cuda z nosa, a może z mózgu haha. Maść majerankową możesz używać u takiego maluszka, lepiej bedzie jej sie oddychac.
mam masc majerankowa bo sama uzywalam w ciazy - a mam to smarowac pod noskiem czy w nosku:) chhociaz jak wyciagnelam gluta to sludu po katarku nie ma :)
 
reklama
mam masc majerankowa bo sama uzywalam w ciazy - a mam to smarowac pod noskiem czy w nosku:) chhociaz jak wyciagnelam gluta to sludu po katarku nie ma :)
Ale jak ja kapiesz to zakraplasz sola fizjologiczna? Bo dobrze to robic i raz na kilka dni wlasnie odciagnac nieczystosci czy gluty, bo przeciez ona sama tego wydmuchac nie umie, a nawet jak bie ma kataru to cos tam zawsze sie znajdzie co moze przeszkadzac [emoji4]
 
mam masc majerankowa bo sama uzywalam w ciazy - a mam to smarowac pod noskiem czy w nosku:) chhociaz jak wyciagnelam gluta to sludu po katarku nie ma :)
Pod noskiem i delikatnie dziurki na zewnątrz. I to robisz kilka razy dziennie. Jak mówisz, że już jest ok to bedziesz miała rozwiązanie na przyszłość.
 
reklama
Do góry