reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jeśli mogę prosić o radę co jeszcze byś doradziła jakieś badania dodatkowe bo widzę że masz bardzo duże doświadczenie .
 
Cześć dziewczyny. Co z tym szczepienie na krztusiec? Ostatnio lekarz mi wyskoczył że się zaszczepimy ok 34 tc. Niby nie jest wymagana ale on zaleca gdyż niestety odkąd mamy gości z Ukrainy to choroba wraca... mam mieszane uczucia ale przecież w niektórych krajach jest to norma...
 
Cześć dziewczyny. Co z tym szczepienie na krztusiec? Ostatnio lekarz mi wyskoczył że się zaszczepimy ok 34 tc. Niby nie jest wymagana ale on zaleca gdyż niestety odkąd mamy gości z Ukrainy to choroba wraca... mam mieszane uczucia ale przecież w niektórych krajach jest to norma...
Ja sama chciałam się zaszczepić ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Sama zapytałam ginekologa co o tym sądzi, zalecał szczepienie, zlecił badanie krwi na obecność przeciwciał i się zaszczepilam.
 
Cześć dziewczyny. Co z tym szczepienie na krztusiec? Ostatnio lekarz mi wyskoczył że się zaszczepimy ok 34 tc. Niby nie jest wymagana ale on zaleca gdyż niestety odkąd mamy gości z Ukrainy to choroba wraca... mam mieszane uczucia ale przecież w niektórych krajach jest to norma...
U nas norma. Ja sie szczepilam 2 razy. Nie rozumiem czemu w PL to wzbudza jakis tam lek. Dzięki temu Twoje dziecko jest chronione do czasu, kiedy je zaszczepisz.
 
U nas norma. Ja sie szczepilam 2 razy. Nie rozumiem czemu w PL to wzbudza jakis tam lek. Dzięki temu Twoje dziecko jest chronione do czasu, kiedy je zaszczepisz.
Wlasnie u nas nie jest to chyba tak rozpowszechnione i może przez to, no nie wiem 😃dla mnie to tez było oczywiste, że skoro mogę pomoc przez to bobaskowi to się szczepię. Moja kuzynka, która mieszka w UK była bardzo zaskoczona, że się zaszczepilam skoro w Polsce to nie obowiązkowe 😬
 
Wlasnie u nas nie jest to chyba tak rozpowszechnione i może przez to, no nie wiem [emoji2]dla mnie to tez było oczywiste, że skoro mogę pomoc przez to bobaskowi to się szczepię. Moja kuzynka, która mieszka w UK była bardzo zaskoczona, że się zaszczepilam skoro w Polsce to nie obowiązkowe [emoji51]
U nas tez obowiazkowe nie jest, ale bardzo polecane. Nie wyobrażam sobie nie zaszczepic sie zwłaszcza, ze znam przypadek noworodka z krztuscem. Ledwo go uratowali.
 
reklama
Do góry