reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
no to faktycznie troche niska. No nic, musisz powtorzyc.
A jak tam corcia? Biega juz? Bo moja lobuz straszny…
Tak biega zaczęła chodzić na wakacjach zaraz jak tatuś wrocil do Fr.Teraz ząbkuje dosyć boleśnie i co najgorsze nie chce mi od jakiegoś tygodnia wogole mleka pic.Stwierdzilam ze narazie wogole nie będę jej robic przez 2 dni i zobacze.Kochana jest okropnie tulasek i łobuziak.
 
Tak biega zaczęła chodzić na wakacjach zaraz jak tatuś wrocil do Fr.Teraz ząbkuje dosyć boleśnie i co najgorsze nie chce mi od jakiegoś tygodnia wogole mleka pic.Stwierdzilam ze narazie wogole nie będę jej robic przez 2 dni i zobacze.Kochana jest okropnie tulasek i łobuziak.
ale cudna 🥰 Moja tez bardzo bolesnie zabkuje. Ma 6 zebow, kazdy to ok 2tyg na ibuprofenie, jest mega slabo wtedy. Jesli inne rzeczy je to mleko mozesz odpuscic skoro nie chce. Moze jej sie jeszcze odmieni…
 
Hej wlasnie pisałam na drugim forum beta 32.Slabo i oczywiście powtarzam za dwa dni .Będzie co ma być u mnie plusem jest to że podchodziłam do tego ostatniego transferu totalnie na luzie I radość przyniesie kazda wiadomość.Nie zrozumcie mnie źle, nie będę się cieszyć że się nie udało ale z tego ze mam już synka i córkę i jestem spełniona mama.

Trzymam kciuki za betę!
A podejście rozumiem, bo ja też z takim nastawieniem będę wracać po ostatniego ❄️

Córcia cudna! 🥰 Ile ona już ma?
 
@bazylia128 daj znać co u was, jak Natalka. Myślę o was.
Cześć;) u nas już teraz wszystko bardzo dobrze. Ale bylo niestety kiepsko. Spedzilysmy 3 tygodnie w szpitalu. Początkowo odstawialysm luminal. To jest lek ktory wywołuje sedacje, zwiotcza miesnie i jest uzalezniajacy. W miedzyczasie Natalka miala robiony rezonans w narkozie, punkcje ledzwoowa w narkozie, mialysmy cewnik do calodobowego badania moczu. Wszystkie badania wyszły pięknie. Ale w momencie kiedy całkowicie zeszlysmy z leku Natalka dostała napadów połączonych z kilkugodzinnymi atakami histerii. Płacz i bila mnie po buzi, obled w oczach. Był to wynik odstawienny tego kurews.... niego leku. Miała zrobione eeg we śnie i wyszło nie ładnie. Przyslo natychmiast zalecił nam.lek nowej generacji który nie wywołuje skutków ubocznych. Bardzo ładnie na niego poszła. Jesteśmy bez incydentów. Natalka już siedzi!!!!!!! Jest bardzo aktywna. Jesteśmy pełno nadziei że ten lek to już to i powoli będziemy schodzić z dawki. Więc jak.siebokazuje trzeba bardzo uważać na jakiego lekarza się trafi i na leki, niektórzy zwyczajnie uda schematem. A wczoraj byłyśmy w Gameta sprawdzić co z 2 dziewczynka- robiłam sanco więc mamy pewność. Pola bo tak bedzie miała na imię ma 260 gramow i za trzy tygodnie robimy Polowkowe;) brzuszek tym razem bardzo szybko się pojawił;) A to moja piękność;)
 

Załączniki

  • 20211012_191606.jpg
    20211012_191606.jpg
    90 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do kiedy dawalyscie mm? Mój ma skończone 3 lata i na noc pije 150 ml i na drzemkę w dzień też wola 150 ml. Rano pijemy kakao na krowim. Nie wiem czy to dobrze że moje jeszcze mm czy to za długo bo da różne opinie...
 
Do góry