reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki dziewczyny spróbuję z tym gaviskon , kto powiedział że ciąża to wspaniały czas ,,🤪🤪czas błogosławiony 🤪🤪
Ja miałam to szczęście że prawie prsec całą ciążę nic mi nie dolegało. Ani jednego rzygania nie było 😊. Jakoś dopiero w 8- mym miesiącu miałam kilka razy zgagę i kilka razy rwa kulszowa mnie złapała
 
reklama
Też się nad tym zastanawiałam 🙈
Ja mowilam gdize te jednorozce🤣cala ciaza to byl koszmar.4 miechy mdlosci.5-6 miesiac katar przewlekly wiec byly wymioty i steryd.Tylko 7 moesiac byl spoko a 8-9 to juz spanie tylko na plecach bo jak tylko sie obrucilam na bok to albo mala tak kopala albo bolalo mnie wszystko.Po za tym wygladalam koszmarnie tylko brzuch byl cudny😁
 
Ja mowilam gdize te jednorozce🤣cala ciaza to byl koszmar.4 miechy mdlosci.5-6 miesiac katar przewlekly wiec byly wymioty i steryd.Tylko 7 moesiac byl spoko a 8-9 to juz spanie tylko na plecach bo jak tylko sie obrucilam na bok to albo mala tak kopala albo bolalo mnie wszystko.Po za tym wygladalam koszmarnie tylko brzuch byl cudny😁
Tak, ja do tego miałam mieśniaki, okropne bóle brzucha, zaparcia, wyłam z bólu, a najbardziej lubiłam komentarze: "co Ty gadasz 2x w ciąży byłam w 9 miesiącu po górach skakałam, coś przesadzasz, dramatyzujesz" 🙈
 
Tak, ja do tego miałam mieśniaki, okropne bóle brzucha, zaparcia, wyłam z bólu, a najbardziej lubiłam komentarze: "co Ty gadasz 2x w ciąży byłam w 9 miesiącu po górach skakałam, coś przesadzasz, dramatyzujesz" 🙈
U mnie komenterz-teraz to nie mozesz narzekac(osoba ktora woedzoala o in vitro)🥴
Sasiadka moich rodzicow ma ok.25 lat.i niedawno urodzila.a tak sie dobrze czula ze w 9 moesc.coazy piella ogrodek ja sie z niej smialam ze urodzi w polu jak kiedys kobiety.ona miala cc i jak wyszla ze szpitala to mama mowila ze robila wszystko jakby nigdy nic.po prostu dobrze sie czula
 
Dziewczyny jest tu ktoś z Warszawy? Polecicie jakiegoś lekarza ginekologa który pracuje też w szpitalu i zrozumie mój stres w ciąży w związku z wcześniejszymi stratami oraz długimi staraniami?
 
reklama
Dziewczyny jest tu ktoś z Warszawy? Polecicie jakiegoś lekarza ginekologa który pracuje też w szpitalu i zrozumie mój stres w ciąży w związku z wcześniejszymi stratami oraz długimi staraniami?
Tylko i wyłacznie dr Artur Drobniak.Polecam z calego serca i czystym sumieniem.Ma swoja przychodnie na ul Wynalazek 2-Mokotow.Feminature Clinic.Pracowal na Karowej a trraz podobno-bo nie bylam juz u niego jakis czas-w Praskim.Jak chcesz sie zapisac to im prendzej tym lepiej bo to swietny specjalista a do tego empatyczny czlowiek i jest rozchwytywany.Ja nt.Doktora moge pisac i pisac😉😁
POKECAM
 
Do góry