reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tylko i wyłacznie dr Artur Drobniak.Polecam z calego serca i czystym sumieniem.Ma swoja przychodnie na ul Wynalazek 2-Mokotow.Feminature Clinic.Pracowal na Karowej a trraz podobno-bo nie bylam juz u niego jakis czas-w Praskim.Jak chcesz sie zapisac to im prendzej tym lepiej bo to swietny specjalista a do tego empatyczny czlowiek i jest rozchwytywany.Ja nt.Doktora moge pisac i pisac😉😁
POKECAM
Dzięki. Szkoda tylko że w praskim pracuje bo kompletnie nie od tej strony mieszkam 🥺 w sensie jestem spod Warszawy od południowych stron okolice Piaseczna.
 
reklama
Dzięki dziewczyny spróbuję z tym gaviskon , kto powiedział że ciąża to wspaniały czas ,,🤪🤪czas błogosławiony 🤪🤪
Dla niektórych może błogosławiony, ale dla mnie z tym gigantycznym brzuchem, zgagą, drętwieniem nóg i bólem ud niekoniecznie 😂 tak samo jak urlop macierzyński, kuźwa ten kto nazwał to urlopem napewno dzieci nie ma 🤣
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciaki też mają ulubiona stronę do spania moja cały czas by główkę przekręcała w jedną stronę i aż ma wklęsłe 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️co robić? To groźne?
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciaki też mają ulubiona stronę do spania moja cały czas by główkę przekręcała w jedną stronę i aż ma wklęsłe 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️co robić? To groźne?
Moja preferowala jedna strone ale to tez przdz to ze ja nie karmilam piersia i nie przekrecalam jej raz na jedna cycke raz na druga tylko z jednej strony.A zrob tak.ukladaj na ta ktorej nie lubi i podkladaj jej pod plecki recznik czy kocyk tak zeby n8e mogla sie przekrecic.pomeczy sie ale daje to rezultaty ja tak zaczelam juz w szpitalu bo mi polozna powiedziala o tej jej preferencji i co z tym zrobic.
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieciaki też mają ulubiona stronę do spania moja cały czas by główkę przekręcała w jedną stronę i aż ma wklęsłe 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️co robić? To groźne?
Mój tak miał właśnie mu się główka plaszczyla z jednej strony. Położna też zwróciła mi uwagę na to. Blokowalam mu główkę grubszą pieluszką i jakoś teraz jest dobrze. Po jakimś czasie przestałam to robić i teraz układa głowę na dwie strony.
 
Do góry