reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Gdzie tam ja dopiero w przyszlym roku jakos poczatek marca😁jestem do konca roju na wychowawczym.
Czy Natusia jest tez taka niegrzeczna czy tylko mi sie trafil szatan?🥴pociesz🙏
A wiesz ze nie ma juz autobusu 112 😱pewnie jest ale trase ma skrocona🥴
wow zazdro, dziecko w żłobku a Ty wolne:) Natalka jest rozbrykana haha, często pojęcie grzeczności zależy od zmeczenia matki;) jak siedzisz z nią non stop to masz mniej cierpliwości. Ciesz się, że jest żywym dzieckiem, poradzi sobie w życiu:)
Cos tam slyszalam choć mało jezdze w tamtą stronę. To dzieci do żłobka we wrześniu a my kawkę:) mam nadzieje ze zdążymy zanim zachorują 😅
 
jedzenie rekami makaronu to wlasnie blw 😆
Chodzi glownie o to, zeby dziecko jadlo samo. Ja tez na poczatku karmilam lyzeczka, potem szybko dalam druga lyzeczke dziecku zeby sie papralo, a ja karmilam, pozwalam tez na pchanie palcow do jedzenia. Moja miala poltora roku jak juz jadla sama sztuccami, rzadko trzeba bylo jej pomagac
na grupie o rozszerzaniu diety zaraz by Cię objechali ze to żadne blw, bo blw to Ideologia ;) karmiłaś łyżeczka to nie śmiej mówić że byłaś blw 🤪😈

edit ps. czasami tylko plaskacza w czoło dawałam sobie, na niektóre komentarze, już się wypisałam.
 
na grupie o rozszerzaniu diety zaraz by Cię objechali ze to żadne blw, bo blw to Ideologia ;) karmiłaś łyżeczka to nie śmiej mówić że byłaś blw 🤪😈

edit ps. czasami tylko plaskacza w czoło dawałam sobie, na niektóre komentarze, już się wypisałam.
wiesz ja do grup matkowych mam podejscie takie, ze facepalm wlasnie jest jedynym slusznym komentarzem 🤣
Ogolnie to madki polki powinny nieco kija z duspka wyciagnac dla wlasnego zdrowia psychiczego 😁
 

Załączniki

  • 20210124_180217.jpg
    20210124_180217.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 75
wow zazdro, dziecko w żłobku a Ty wolne:) Natalka jest rozbrykana haha, często pojęcie grzeczności zależy od zmeczenia matki;) jak siedzisz z nią non stop to masz mniej cierpliwości. Ciesz się, że jest żywym dzieckiem, poradzi sobie w życiu:)
Cos tam slyszalam choć mało jezdze w tamtą stronę. To dzieci do żłobka we wrześniu a my kawkę:) mam nadzieje ze zdążymy zanim zachorują 😅
Wez nie strasz chorobskami😱😱a jak sie czujesz z tym ze Natalka juz idzie do zlobka?dla mnie to wybawienie 🙏jestem juz padnieta.oj tak moja cierpliwosc jest na minusie.Ona jeat taka jaki byl moj starszy brat oj wole zeby byla spokojniejsza.ale teraz niech i inni sie mecza.ciekawe jak mi da popaloc jak bwdzie wracac ze zloba🥴
Oj tak jak obie pojda to chociaz kawy sie napijemy bo tak to byloby tridno przynajmniej w moim przypadku😅
 
wow zazdro, dziecko w żłobku a Ty wolne:) Natalka jest rozbrykana haha, często pojęcie grzeczności zależy od zmeczenia matki;) jak siedzisz z nią non stop to masz mniej cierpliwości. Ciesz się, że jest żywym dzieckiem, poradzi sobie w życiu:)
Cos tam slyszalam choć mało jezdze w tamtą stronę. To dzieci do żłobka we wrześniu a my kawkę:) mam nadzieje ze zdążymy zanim zachorują 😅
moj bratanek zZaczal zlobek w poniedzialek. Dzis juz gil i katar 🤣
Spieszcie sie z ta kawa 🤣
 
moj bratanek zZaczal zlobek w poniedzialek. Dzis juz gil i katar 🤣
Spieszcie sie z ta kawa 🤣
mój prawie rok chodzi do opiekunki i opuścił max kilka dni. Ale chodził z katarem, kiedy była wysoka gorączka dzwoniła opiekunka czy go odbiorę czy jestem w pracy. Przez ostatnie ponad pół roku zero chorób. Nas nawet covid nie tyka 😂😂😂
 
reklama
mój prawie rok chodzi do opiekunki i opuścił max kilka dni. Ale chodził z katarem, kiedy była wysoka gorączka dzwoniła opiekunka czy go odbiorę czy jestem w pracy. Przez ostatnie ponad pół roku zero chorób. Nas nawet covid nie tyka 😂😂😂
moja starsza ma 5,5 roku, od 2 lat w szkole z czego opuscila tydzien bo covid mielismy ale ona zero objawow. W zlobku od 9 miesiaca zycia i opuscila moze w sumie tydzien przez 2.5 roku chodzenia. Nic jej nie rusza. Za to mlodsza chorowala duzo wiecej, ale tez chodzila bo u nas katar i kaszel to nie choroba.
 
Do góry