reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

w porządku. Rok siedzenia samej z dzieckiem... nie każdy jest matka polka z powołania, tzn. lubi i spełnia sie tylko wychowując dzieci i będą w domu (ja nie jestem) zwlaszcza ze jej tam dobrze, a i początki mogą też byc trudne. Korzystaj:) Na którą Miskę jutro prowadzisz? może jutro kawa? męża nmam w domu wiec mogłabym się na drzemce wymknąć na mala czarna:)
O super.Idzie na 9 i do 14.30 jest.Takze mam wolne😅👌
Ja sama doslownie wychowywalam Miske 14.5 miesoaca.Tomek jedynie kapie i 15min.zajmuje sie jak jestem w biedrze wiec dla mnie zlobek to wybawienie🙏
 
reklama
Jprdl będąc w ciąży zapomniałam zapłacić mandatu przyszło owszem upomnienie ale oczywiście też je wallam w kat dziś przyszły pozdrowienia z Urzędu Skarbowego ze 100 zł zrobiło się 249🤦‍♀️oczywiście na własne zyczenie 🤣
 
Jprdl będąc w ciąży zapomniałam zapłacić mandatu przyszło owszem upomnienie ale oczywiście też je wallam w kat dziś przyszły pozdrowienia z Urzędu Skarbowego ze 100 zł zrobiło się 249🤦‍♀️oczywiście na własne zyczenie 🤣
Omg poproś o złagodzenie kary z powodu ciąży😅 ja ostatnio dostałam mandat 400 zł za prędkość, oj bolało i to bardzo🙈 tymbardziej, że parę dni wcześniej przeszlam na bezplatny urlop wychowawczy 🙈
 
Jejjju powinien być jakiś odgórny zakaz jedzenia buraczkow w ciąży 😂 wczoraj nazarlam się buraków, bo miałam jakaś dzika ochotę a dziś mam mocz w kolorze ciemnopomaranczowym wręcz czerwonawym i już zawał.... a po chwili, dluzszej chwili...doszedl impuls z resztek ciazowego mózgu -->buraki
 
Jejjju powinien być jakiś odgórny zakaz jedzenia buraczkow w ciąży 😂 wczoraj nazarlam się buraków, bo miałam jakaś dzika ochotę a dziś mam mocz w kolorze ciemnopomaranczowym wręcz czerwonawym i już zawał.... a po chwili, dluzszej chwili...doszedl impuls z resztek ciazowego mózgu -->buraki
A Ty jak tam kiedy się szykujesz na poród ??
 
to jak? ktoras dołączy nast. razem do mnie i @Kasiekt ? 😁
20220831_130645.jpg
 
reklama
A Ty jak tam kiedy się szykujesz na poród ??
Oj oby nie za szybko :)
U nas dopiero 30t3d. Jeszcze mam nadzieję wytrzymać w trzypaku chociaż do połowy października. Właśnie kupiłam jakieś części do laktatora, poluje na otulacz do fotelika, bo mam tylko jeden. Gniazduję :)
Niedługo wezmę się za torbę do szpitala, lepiej żeby sobie czekała.
 
Do góry