reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Werka chyba Kajtek to chlopiece odwzorowanue Miski😅Moja ma czesto ze chce spac a nie chce.Wczoraj to sie slaniala na nogachi i ledwo widziala Kilka razy ja kladlam a ta ryk jak opetana i raczka pokazuje ze chce isc do salonu.Okazalo sie ze kupa nadchodzi a ona nie zasnie jak cos sie zbiera.A pozniej znowu slanianie sie i nie chce spac.Dopiero chyba przy drugiej probie sie udalo i to zasnela sama w swoim lozeczku nie tak jak zawsze na lozku ze mna tylko ta kapinka pokazala na swoje lozeczko tam dupka pokrecila pojekala i siup spi.Ale powiem Ci ze moje dziecko nienawidzi spania.Czasem mam wrazenie ze ona niczego nie lubi🥴🤦‍♀️
Jprdl, oni sa faktycznie jak dwie krople wody 😂. Kajtek też mało rzeczy lubi 😜. Nie lubi się przytulać, nie lubi jeść, spać itd 🤦. A śmiał się w głos może z 10-15 razy od urodzenia 🤦. Albo mało go bawimy albo skubany nie pokazuje uczuć 😂
 
reklama
Dziewczyny, czy wasze dzieci przed snem też czasem mają takie jazdy z płaczem? Np dziś mały ewidentnie chciał spać, ale jak go kładłam to się obracał na brzuch, stawał na czworaka i oczywiście przy tym mega płacz 🤔. Napewno nie był głodny i miał sucha pieluszkę. Często tak ma🤔
Mój młody codziennie rzuca się i histeryzuje przed spaniem 🥴
 
Cześć dziewczyny 🤗 przedstawiam Wam Szymusia , który przyszedł na świat w 38tc , 08.09 o godzinie 3.22 3200g ok 50cm (tu nie mierzą noworodków) . Poród łącznie trwał 2h22 minuty . O godz 1mialam przebite wody przy 2cm rozwarcia bo małemu spadało tętno . W przeciągu ok godziny po nieustających skurczach rozwarcie było 10cm ale małemu coraz bardziej spadało tętno bo nie było przerw między skurczami . Na szczęście chwilę wcześniej przyjęłam epidural i Przy pomocy kleszczy , po 3skurczach partych mały był na świecie 😍 leży obok mnie a ja ciągle nie dowierzam ,że on jest mój ♥️
Aaaaaaaaaa!!!!Cudownie ❤️Buziaki dla dzielnej Mamusi i synusia No i gratulacje dla Taty ❤️
 
Cześć dziewczyny 🤗 przedstawiam Wam Szymusia , który przyszedł na świat w 38tc , 08.09 o godzinie 3.22 3200g ok 50cm (tu nie mierzą noworodków) . Poród łącznie trwał 2h22 minuty . O godz 1mialam przebite wody przy 2cm rozwarcia bo małemu spadało tętno . W przeciągu ok godziny po nieustających skurczach rozwarcie było 10cm ale małemu coraz bardziej spadało tętno bo nie było przerw między skurczami . Na szczęście chwilę wcześniej przyjęłam epidural i Przy pomocy kleszczy , po 3skurczach partych mały był na świecie 😍 leży obok mnie a ja ciągle nie dowierzam ,że on jest mój ♥️
Gratulacje!!!! Cudny ❤❤❤❤❤
 
Cześć dziewczyny 🤗 przedstawiam Wam Szymusia , który przyszedł na świat w 38tc , 08.09 o godzinie 3.22 3200g ok 50cm (tu nie mierzą noworodków) . Poród łącznie trwał 2h22 minuty . O godz 1mialam przebite wody przy 2cm rozwarcia bo małemu spadało tętno . W przeciągu ok godziny po nieustających skurczach rozwarcie było 10cm ale małemu coraz bardziej spadało tętno bo nie było przerw między skurczami . Na szczęście chwilę wcześniej przyjęłam epidural i Przy pomocy kleszczy , po 3skurczach partych mały był na świecie 😍 leży obok mnie a ja ciągle nie dowierzam ,że on jest mój ♥️
cześć Szymon!!!😍 gratulacje 🤩 nareszcie!!!!!!!! jak się czujesz?
 
Cześć dziewczyny 🤗 przedstawiam Wam Szymusia , który przyszedł na świat w 38tc , 08.09 o godzinie 3.22 3200g ok 50cm (tu nie mierzą noworodków) . Poród łącznie trwał 2h22 minuty . O godz 1mialam przebite wody przy 2cm rozwarcia bo małemu spadało tętno . W przeciągu ok godziny po nieustających skurczach rozwarcie było 10cm ale małemu coraz bardziej spadało tętno bo nie było przerw między skurczami . Na szczęście chwilę wcześniej przyjęłam epidural i Przy pomocy kleszczy , po 3skurczach partych mały był na świecie 😍 leży obok mnie a ja ciągle nie dowierzam ,że on jest mój ♥️
Gratuluję, mały Przystojniak:) Dużo zdrowia dla Was:)
 
Dziewczyny, czy wasze dzieci przed snem też czasem mają takie jazdy z płaczem? Np dziś mały ewidentnie chciał spać, ale jak go kładłam to się obracał na brzuch, stawał na czworaka i oczywiście przy tym mega płacz 🤔. Napewno nie był głodny i miał sucha pieluszkę. Często tak ma🤔
Tak, jak nie położę jej wtedy, kiedy ma pierwszą ochotę na sen, tylko przeciągnę to wtedy niby chce spać ale nie może i marudzi. Nie wiem o co chodzi 🙈
 
reklama
Jprdl, oni sa faktycznie jak dwie krople wody 😂. Kajtek też mało rzeczy lubi 😜. Nie lubi się przytulać, nie lubi jeść, spać itd 🤦. A śmiał się w głos może z 10-15 razy od urodzenia 🤦. Albo mało go bawimy albo skubany nie pokazuje uczuć 😂
Basia od dwóch dni śpi już tylko raz dziennie. Masakra. Nigdy nie było cicho. Ciągle się śmieje albo placze na zmianę bo jej zabki idą. Ale tak wesołego dziecka nie znałam. Najlepsza zabawka jedt pampers. Albo tetra która die ciągle przykrywa i odkrywa. Dzisiaj skończyła pół roczku. Jutro zwiększamy dawkę. Myślę że n8e będzie problemu. Fałdy na nozkach i wygląda jakby szyji nie miała taka upasiona. Ale ogólnie jest drobna o malutka. Przesypia ce noce od 20 do 6 rano. Potrafi siedziec kilka minut. Jak wyjdę z pokoju to placze. Nie lubi się kąpać. Lustruje wszystkich dookoła. Jak tylko się obudzi to pierwsze co szuka Natusi. Natalka chwilowo śpi że mna ba materacu ba podlodze. Mamy remonty. Podłoga i malowanie. Jak zaczęliśmy to skończyć nie idzie. Niedługo praca. @Evela.6 sererdeeeczne gratulacje.
 
Do góry