reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czy dajecie swoim dzieciom ( jeszcze albo w ogóle )smoczki ? Ja Li już zabrałam w 8 miesięcy, teraz tak myślę jak mi wyje w nocy czym uspokajać? Rączki tylko ?
Ja daję jak mały marudzi. Tak to mu zabieram, bo jak nie ma smoka w buzi to sobie fajnie gada. W nocy śpi ze smokiem i się uspokaja
Ale tak na amen to na razie nie mam zamiaru zabierać
 
reklama
mam wrażenie ze dzieci mieszkające w Polsce jak chorują to już na maxa. Tutaj nie do pomyślenia żeby takie choroby były żeby potrzebny był antybiotyk. Chyba ze w Polsce jakieś zmutowane te wirusy.
Tu lekarze od razu ładują antybiotyk , mam wrażenie że po tym jeszcze gorzej chorują, my na szczęście mamy lekarza który z tym czeka do ostatniego momentu wiec moja Nina nigdy jeszcze nie brała antybiotyku, inhalacje witaminy , tran , to nam zwykle zaleca nna start przy przeziębieniu i dzięki Bogu pomaga zawsze 🤭
 
Ja daję jak mały marudzi. Tak to mu zabieram, bo jak nie ma smoka w buzi to sobie fajnie gada. W nocy śpi ze smokiem i się uspokaja
Ale tak na amen to na razie nie mam zamiaru zabierać
Ja jej daje jak idzie spać ale nieraz w ciągu dnia jak gdzieś zauważy go to sama wpycha sobie smoczka do buzi a jak jej go zabiorę to się patrzy na mnie takim wzrokiem robiąc taka smutna minę że aż mam wyrzuty sumienia 🥺ale właśnie podchwytując ten temat zastanawiam się kiedy najlepiej go odstawić teraz jak jeszcze jest mała i może lepiej to zniesie czy poczekać jak skończy roczek?
 
Ja jej daje jak idzie spać ale nieraz w ciągu dnia jak gdzieś zauważy go to sama wpycha sobie smoczka do buzi a jak jej go zabiorę to się patrzy na mnie takim wzrokiem robiąc taka smutna minę że aż mam wyrzuty sumienia 🥺ale właśnie podchwytując ten temat zastanawiam się kiedy najlepiej go odstawić teraz jak jeszcze jest mała i może lepiej to zniesie czy poczekać jak skończy roczek?
na pewno im szybciej tym latwiej, ale zabkowania bez smoka to ja sobie nie wyobrazam. Moja miala 2,5 roku jak zabralam, mlodsza gdzies tyle tez bedzie miec jak juz sie zmentalizuje.
 
reklama
Do góry