reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja już też się przejmuję żłobkiem że mały będzie tam płakał😭. Z jednej strony chciałabym się go na trochę pozbyć ale nie mogę znieść myśli że będzie się przytulał do kogoś innego 🤦. Albo że będzie płakał gdzieś w kącie. Jessssui, do wiosny już tak blisko a ja nie mogę się z tym ogarnąć 🤦.
A wiesz ze tam jest jeden maluszek co przyszedl jak misl 5 miesiecy teraz juz 6.Tragedia moja Misia jeszcze sama bardzo usiasc nie potrafila a tu matka takuego malucha oddala.
 
A wiesz ze tam jest jeden maluszek co przyszedl jak misl 5 miesiecy teraz juz 6.Tragedia moja Misia jeszcze sama bardzo usiasc nie potrafila a tu matka takuego malucha oddala.
w Holandii oddajesz do żłobka 3 miesieczniaki bo tyle tylko trwa macierzynski. Ja nie dałam rady i siedziałam za free w domu 😖 potem pracowałam po 4h. Puściłam małego jak miał rok i 2 miesiące
 
w Holandii oddajesz do żłobka 3 miesieczniaki bo tyle tylko trwa macierzynski. Ja nie dałam rady i siedziałam za free w domu 😖 potem pracowałam po 4h. Puściłam małego jak miał rok i 2 miesiące
Wiesz kiedys tu tez nacierzynski trwal 3 muesiace ale jak tetaz matka ma mozliwodc zostac tok z dzieckiem to nie tozumiem dlaczego z tego rezygnowac.No ja bym nie dala rady
 
Wiesz kiedys tu tez nacierzynski trwal 3 muesiace ale jak tetaz matka ma mozliwodc zostac tok z dzieckiem to nie tozumiem dlaczego z tego rezygnowac.No ja bym nie dala rady
Tutaj robią to tak ze idą na chorobowe pociążowe i zachodzą w kolejna ciąże. I maja dzieci rok po roku, oczywiście jest poród SN. I maja ciągłość finansowa
 
A wiesz ze tam jest jeden maluszek co przyszedl jak misl 5 miesiecy teraz juz 6.Tragedia moja Misia jeszcze sama bardzo usiasc nie potrafila a tu matka takuego malucha oddala.
u nas 5 misieczne dzieci w zlobku to standard byl do tej pory. 4 miesiace macierzynskiego tu bylo. Teraz jest 6 podobno wiec juz luksus…
 
Moja Misia uwielbia zlobek.Niestety od 3 dni jest tam smutna i poplakuje,jak ja zanosze to sue tuli.Myslalam ze ja bierze znowu chorobsko.Ale w domu humor ma,dzis miala superowy,a poszla do zlobka to minka w podkowke.Mysle ze spowodowane jest to adaptacja nowych dzieci ktore ciagle placza a ona nie wie co sie dzieje.Ja pelna empatii nawiedzona matka jak ja wczoraj taka biedna odboeralam to w domu sama sie poryczalam bo nie wiedzialam co jest mojemu dziecku.Mama mnie opieprzyla ze ciagle placze a to ze Misia chora a to ze do lekarza nie moge sie dostac a to ze Misia smutna🤦‍♀️No ale jak nie wiem o co chodzi bo ona mi nie piwie to ja z tej bezsilnosci placze.Czy juz mi calkiem odwala🤷‍♀️
Ile ma twoja córka? Moja na końcu już nie mogła wytrzymać z maluchami. W przedszkolu odżyła. Zdecydowanie coś jej tam nie pasuje, zapewne panie nie mają dla niej czasu u taki efekt.
 
reklama
A ja dzisiaj u lekarza wylądowałam z ciśnieniem 180 na coś tam, tak mnie nerwy szarpią że wam mówię..... dali mi lek pod język i całą listę badań do zrobienia 🤦‍♀️
Witaj siostro , wczoraj też mnie coś wzięło. Nawet trudno to wytłumaczyć. Dziś rano niewiele myśląc wysłałam wszystkich do placówek i roboty, położyłam się do łóżka i spałam do 11.30. Potrzebowałam tego, już mi lepiej , ale aż pulsowała mi głowa i nic nie pomagało.
Może potrzebujesz takiej chwili, poproś o pomoc.
Ja swojemu mężowi zapowiedziałam, że w piątki ma ogarniać towarzystwo a ja zostaję w domu, bo mogę, lubię i nie muszę z wywalonym jęzorem lecieć do pracy.
 
Do góry