reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
No to faktycznie spora jest, mój 2,5 letni synek też nosi 98😉
 
reklama
Pytanie z innej beczki kupiliśmy Werce krzesełko do karmienia i mam pytanie odnośnie tych pasów mała nie siedzi jeszcze sama sztywno i stabilnie czy te pasy mają być dopasowane na styk czy luz ma być i swoboda no głupia jestem 🤷
 
reklama
Do góry