reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Przebilas mnie :)
Córki masz z jednej procedury, jeśli mogę zapytać ?
ja Cie kojarze, znaczy nick.
Nie, z dwoch, pierwsza procedura dala tylko jedna komorke w 3 ciej dobie, transfer i cud. Druga procedura 3 lata pozniej dala 4 blastki i z pierwszego transferu mam drugi cud 😁
W jakim wieku jest Twoja corcia?
 
reklama
ja Cie kojarze, znaczy nick.
Nie, z dwoch, pierwsza procedura dala tylko jedna komorke w 3 ciej dobie, transfer i cud. Druga procedura 3 lata pozniej dala 4 blastki i z pierwszego transferu mam drugi cud 😁
W jakim wieku jest Twoja corcia?
waleczna jest u nas w kalendarzu urodzeń 😊
 

Załączniki

  • IMG_7078.jpeg
    IMG_7078.jpeg
    126,9 KB · Wyświetleń: 50
ja Cie kojarze, znaczy nick.
Nie, z dwoch, pierwsza procedura dala tylko jedna komorke w 3 ciej dobie, transfer i cud. Druga procedura 3 lata pozniej dala 4 blastki i z pierwszego transferu mam drugi cud 😁
W jakim wieku jest Twoja corcia?
Moja córka ma 21 mc :)
z pierwszej procedury poroniłam wczesna ciaze. Podeszłam do drugiej procedury, transfer blastki i jest moj skarb ❤️
 
Kolejna bratnia dusza i sytacja dającą sukces 🙂
Twój synek powedz mi też jest taki nie grzeczny 😂😁 wszystko sam sam i pyskuje po swojemu
O tak biega po domu aż podkakuje🙈 mama , tata sio🙈 i próbuje wymuszać, wypina przy tym tak śmiesznie brzuch a robi to tak śmiesznie, że trudno się na niego zdenerwować 🙈 Ja to się smieje, że taki mądrala sie z niego zrobił w dodatku samodzielny, że niedługo to się chyba z domu wyprowadzi 😂😂😉
 
Kolejna bratnia dusza i sytacja dającą sukces 🙂
Twój synek powedz mi też jest taki nie grzeczny 😂😁 wszystko sam sam i pyskuje po swojemu
A w ogóle myślisz o kolejnym dziecku? Macie mrożaczki?
A właśnie mamy mające jedno dziecko a nie posiadające mrozaczków myślicie o rodzeństwie o kolejnej procedurze?
Ja myślałam, że jak będę miała już dziecko to osiagnę spokój ale niestety nie, chodzi za mną myśl o kolejnym bobasie. Nie chcę żeby synuś był jedynakiem i ja żebym nie skupiała się tylko na nim ale boję się, boję się dosłownie wszystkiego począwszy od tego czy chce to znowu przeżywać, po wszelkiego rodzaju komplikacje, myśląc o obecnym już dziecku🙈 Tatuś ma podobnie i mam taką zagwostke jakiej już dawno nie miałam 😅😉
 
O tak biega po domu aż podkakuje🙈 mama , tata sio🙈 i próbuje wymuszać, wypina przy tym tak śmiesznie brzuch a robi to tak śmiesznie, że trudno się na niego zdenerwować 🙈 Ja to się smieje, że taki mądrala sie z niego zrobił w dodatku samodzielny, że niedługo to się chyba z domu wyprowadzi 😂😂😉aaa to mamy podobnie 😁 moja Zośka to taka symulantka i wymusicielka ze szkoda gadać. Cały czas karmie ja piersią ale już czasami tak mnie bolą i mówię cycus be be be a ona go zaczyna głaskać

O tak biega po domu aż podkakuje🙈 mama , tata sio🙈 i próbuje wymuszać, wypina przy tym tak śmiesznie brzuch a robi to tak śmiesznie, że trudno się na niego zdenerwować 🙈 Ja to się smieje, że taki mądrala sie z niego zrobił w dodatku samodzielny, że niedługo to się chyba z domu wyprowadzi 😂😂😉
Oj to mamy podobnie :) moja Zośka bardzo wymusza i udaje że płaczę a na końcu jak dostanie co chce to się uśmiecha tak śmiesznie ukradkiem. Karmie jeszcze piersią i oststnio mówię do niej że cycus be be a ona zaczęła go głaskać i mówi aja aja i całuję 😂😂😂
 
reklama
Hej, @Per Em gratulacje! Zajrzałam tutaj po drugiej przerwie a tu takie wieści :D
Czytam co piszecie o żłobkach i ze swojej strony powiem ze tak jak sie bałam powrotu do pracy i rozstania z małym po 13 miesiacach siedzenia z nim w domu tak teraz nie wyobrażam sobie inaczej serio! Mimo iż pocztaki są naprawdę trudne bo infekcje bo na wszystko brak czasu to po czasie to jest naprawdę jedyny słuszny scenariusz dla mnie. Ja na dłuższa metę beż pracy bym sfiksowała a mały się zanudził.. Chodzi od połowy listopada ale widzę już plusy w jego rozwoju (poza infekcjami) Jest tam co prawda tylko 6h bo skróciłam etat do 6h dziennie i tak jest jak narazie super. U nas w UK ostatnio temat żłobków był na tapecie bo ciągle zmieniajacy się premierzy chcieli zabłysnąć ale jak narazie nic nie zmienili i nadal płaci się kupę kasy za placówki, dofinansowanie 30h dopiero od 3 r.z. Co jest tutaj akurat słabe to to że osoby na zasiłkach mają prawo do bezpłatnego zlobka od 2 r.z. czego nie rozumiem.. Ale w Polsce z tego co słyszałam też nie jest kolorowo wiec niestety problem dość powszechny. Brytyjczycy tez się ostatnio powoływali na badania w USA i Niemczech jakieś które wykazały ze dzieci które posyłane były we wczesnych latach życia do placówek m.in.częściej dostawały się na studia i chodziło bardziej o adaptacje społeczna , bardziej to też wpływ pozytywny miało na płeć męska.. Zaciekawioi nie to ale do źródła badan narazie nei dotarłam
 
Do góry