reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć , jestem nowa :-)
Mam takie pytanie a wiec od początku jestem na początku 12 tyg i wczoraj miałam badany mocz , wyszło ze mam bakterie w moczu , lekarz przepisał antybiotyk Fosfomycyna 3g roztwór do wypicia
Niby wszystko Ok ale jak zaczęłam czytać w ulotce ze to przechodzi do płodu ze nie ma badań itp to się przestraszyłam i nie wzięłam tego leku 😕
bierz antybiotyk. Infekcja w ciazy jest bardzo grozna, nie wolno zostawic bez leczenia.
 
reklama
Czy któraś z Was stosowała te immuglobiny miłej niedzieli
 

Załączniki

  • received_504166965162977.jpeg
    received_504166965162977.jpeg
    104,5 KB · Wyświetleń: 33
Cześć , jestem nowa :-)
Mam takie pytanie a wiec od początku jestem na początku 12 tyg i wczoraj miałam badany mocz , wyszło ze mam bakterie w moczu , lekarz przepisał antybiotyk Fosfomycyna 3g roztwór do wypicia
Niby wszystko Ok ale jak zaczęłam czytać w ulotce ze to przechodzi do płodu ze nie ma badań itp to się przestraszyłam i nie wzięłam tego leku 😕
Hej.Ja w sumoe cala ciaze mialam bakterie w moczu a w posiewie nic nie wyszlo.tez bralam antybiotyk i nic nadal bakterie.gin stwierdzil ze no ok trzeba tylko kontrolowac.dziecie urodzone w tyg.39plus,zdrowe.
 
Tylko ze mam tez zapalenie bakteryjne pochwy i tak się martwię czy to na pewno pęcherz
Czy może być tak ze te bakterie z pochwy w momencie oddawania moczu trafiły do pojemniczka ?
mozliwosc zawsze jest. Ale nie leczona infekcja moze prowadzic do poronienia i nawet tu na forum sa takie historie wiec dla mnie to bezsensu tak sie narazac.
Bralam w obu ciazach antybiotyki na przewlekle infekcje i dzieki temu donosilam obie ciaze i mam zdrowe dzieci.
 
reklama
Do góry