reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
👏👏👏

A jak poradzisz sobie z myślą że gdzieś tam rosną i wychowują się Twoje dzieci ?
ja o tym tak nie mysle. Nie na zasadzie - oddalam swoje dzieci. Przepracowalam to, zanim podjelam decyzje i podchodze do tego tak - ja na pewno transferu nie zrobie, komus te moje zarodki pomoga spelnic najwieksze marzenie. Dla mnie los byl laskawy, mam dwojke cudownych dzieci mimo ze 6 lat temu myslalam, ze nigdy nie bede matka. Mam nadzieje, ze dzieki tym zarodkom, ktos kiedys tez bedzie tak szczesliwy.
 
ja o tym tak nie mysle. Nie na zasadzie - oddalam swoje dzieci. Przepracowalam to, zanim podjelam decyzje i podchodze do tego tak - ja na pewno transferu nie zrobie, komus te moje zarodki pomoga spelnic najwieksze marzenie. Dla mnie los byl laskawy, mam dwojke cudownych dzieci mimo ze 6 lat temu myslalam, ze nigdy nie bede matka. Mam nadzieje, ze dzieki tym zarodkom, ktos kiedys tez bedzie tak szczesliwy.
Rozumiem, zapytałam bo na początku jak zaczęła się moja droga to zadałam sobie też pytanie czy będę wstanie oddać jak mi zostana. Było to dla mnie nie wyobrażalna decyzja do podjęcia w tamtej chwili. Na szczęście nie miałam okazji zmierzyć się z tym i chyba dla mnie to dobrze bo nie wiem jaka bym podjęła nawet na dzień dzisiejszy. Może dlatego że wciąż marzę jeszcze o jednym cudzie, nie wiem, nie mam pojęcia. Mogę zapytać ile miałaś lat jak rodzilas drugiego bobasa ?
 
Rozumiem, zapytałam bo na początku jak zaczęła się moja droga to zadałam sobie też pytanie czy będę wstanie oddać jak mi zostana. Było to dla mnie nie wyobrażalna decyzja do podjęcia w tamtej chwili. Na szczęście nie miałam okazji zmierzyć się z tym i chyba dla mnie to dobrze bo nie wiem jaka bym podjęła nawet na dzień dzisiejszy. Może dlatego że wciąż marzę jeszcze o jednym cudzie, nie wiem, nie mam pojęcia. Mogę zapytać ile miałaś lat jak rodzilas drugiego bobasa ?
jasne, mozesz pytac o wszytsko 🙂 35.
Ja nie mieszkam w PL i jestem tu z tych mlodszych mam. 40letnie mamy to tu od lat norma.
 
Nie ma regoly.Moja corka chyba prog bolu-ktory mam ponoc bardzo duzy tak mi gin powiedzial heheh-ma po mnie bo raczej nie plakala jak jej zeby wychodzily,jak marudzila to wystarczyl dentinox i juz spala cala noc.ano razu noe podawalam jej przeciwbolowych bo nie bylo takiej potrzeby.nawet jak sie uderzy to raczej poplacze ze strachu lub dla zasady-oj rozrozniam te jej placze,rozrozniam😅 rzadko placze ze ja cos boli i oby nie musiala👍wiec chyba to jiz od najmlodszych lat zalezy od progu bolu
No tak, to prawda. Jakieś reguły poniekąd są, ale przede wszystkim- wszystko zależy od dziecka.
 
Pytanie z innej beczki kupiliśmy Werce krzesełko do karmienia i mam pytanie odnośnie tych pasów mała nie siedzi jeszcze sama sztywno i stabilnie czy te pasy mają być dopasowane na styk czy luz ma być i swoboda no głupia jestem 🤷
Jeśli zdecydowaliście się na karmienie w krzesełku, mimo braku stabilnego siadu, to obłużcie ją dookoła ręcznikiem, aby ten siad ustabilizować. Także pasy też raczej na sztywno.
 
Dziewczyny doradzcie.Moja Muska ma ciagle nawroty odparzen od jakiegos czadu.najpierw myslala moze ma bo chora,moze za duzo kup.Ale wczoraj znoeu.Ani nie byla chora,ani jakos kup nie robila.Ppieluchy te same od kilku miesiecy.Jak byla malutka zero odparzen a teraz masakra.kupilam inne piwluchy bo moj brat stwierdzil ze moze producent sie zmienil mimo ze pod dana marka.Nie wiem juz co robic.Co zalecze to od nowa.Nie wspone juz o nawrotach gila🤦‍♀️wystarczylo 2 dni w zlobku🤦‍♀️🤦‍♀️
Z mojej perspektywy to mycie tylko wodą, nie chusteczkami nawilzanymi. Częste zmiany pampersów. Ewentualnie sprawdzić skład tych, które używacie, np dady złote mają dobry, ale te zielone czy jakieś już słaby. Wiadomo, u jednego dziecka będzie ok, ale jak może jakiś wrażliwiec się trafi to o.
A moja szwagierka stwierdziła, że chyba u jej córki przyszedł czas na odpieluchowanie po prostu 2 latka ma mała (no u Was za wcześnie poniewd, ale chodzi mi o sytuację) że chyba te kupy w tym wieku już są mega zjadliwe, bo też teraz żadnych zmian nie wprowadzili, a odparza się mega łatwo po 💩
 
Uzywam jednych od roku,czasami jak ich nie ma to innych.ale nie bede miala jak myc bo woda nie da rady przy tym jak ona sie rusza,nogami kopie.Zmiananpieluchy to wyczyn w jej przypadku.co prawda jak byla taka jeszcze lezaca to mylam wylacznoe woda i nic sie nie dzialo
A wsadzić ją po prostu do wanny, czy tam prysznica? Ja swoją po 💩 tylko tak już oganriam. Chusteczki w wyjątkowych sytuacjach, ewentualnie tylko po siku.
 
reklama
Dziewczyny wiem że każdy dzieciaczek ma swoje tępo ale jest jakaś granicą żeby dzidzia sama siedziała? Werka w krzesełku siedzi pięknie ale tak sama jeszcze się buja na boki 🤷ma 8 miesięcy
Widełki są do wszystkiego, ale plus to, że każde dziecko ma swoje tępo. Chyba siad to do 10 msc jest.
Lila wiele rzeczy robiła dość późno.
 
Do góry