reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mojej siostry (tym razem mówię o tej młodszej 🤣) pomogło dopiero w pewnym momencie to, gdy się jej wytłumaczyło, że tylko ładne i długie paznokcie się maluje lakierem na kolor 🤷 wydaje mi się, że miała z 5 lat.
tez bym uzyla takiego argumentu - jak nie beda obgryzione to pomalujemy 😀
 
O Jezuuuu 🥰🥰🥰 to jest dopiero cud , ogromne gratulacje. A przypomnij mi z czym Ty się zmagalas że się zdecydowaliście no ivf ?
Tak, cud❤️ najsłodszy! Dziękuję!
Zaklasyfikowano nas jako niepłodność idiopatyczna. Ale: pcos, wiek 30+ (ciaza w 36 roku), plemniki obnizone parametry, brak najwazniejszych kir implantacyjnych. Mutacja czynnika V (R2) heterozygotyczna i mthfr.
Zawsze slabe zarodki, zadnej implantacji. Dopiero 4 procedura , ogrom supli, nowy lek do stymulacji, clexane juz do stymulacji: to dalo 5aa i 5bb - zamrożone 2 przebadane genetycznie zarodki z tej procedury w Cz. I tez mysle o rodzenstwie…

Jak Zosienka ? Idealne dziecko?
 
Tak, cud❤️ najsłodszy! Dziękuję!
Zaklasyfikowano nas jako niepłodność idiopatyczna. Ale: pcos, wiek 30+ (ciaza w 36 roku), plemniki obnizone parametry, brak najwazniejszych kir implantacyjnych. Mutacja czynnika V (R2) heterozygotyczna i mthfr.
Zawsze slabe zarodki, zadnej implantacji. Dopiero 4 procedura , ogrom supli, nowy lek do stymulacji, clexane juz do stymulacji: to dalo 5aa i 5bb - zamrożone 2 przebadane genetycznie zarodki z tej procedury w Cz. I tez mysle o rodzenstwie…

Jak Zosienka ? Idealne dziecko?
O boziuu dużo tego mieliście 😳
I zobacz jak to jest tyle przexiwosci aż tu nagle nie do wiary, aż nie mogę uwierzyć i dzięki takim przypadkom jak Twój trzeba wierzyć, wierzyć że się uda 💕 mega się cieszę. W jakim wieku maluszek ?
 
reklama
Tak, cud❤️ najsłodszy! Dziękuję!
Zaklasyfikowano nas jako niepłodność idiopatyczna. Ale: pcos, wiek 30+ (ciaza w 36 roku), plemniki obnizone parametry, brak najwazniejszych kir implantacyjnych. Mutacja czynnika V (R2) heterozygotyczna i mthfr.
Zawsze slabe zarodki, zadnej implantacji. Dopiero 4 procedura , ogrom supli, nowy lek do stymulacji, clexane juz do stymulacji: to dalo 5aa i 5bb - zamrożone 2 przebadane genetycznie zarodki z tej procedury w Cz. I tez mysle o rodzenstwie…

Jak Zosienka ? Idealne dziecko?
Zośka jest idealna, psotna, złośliwa i marudna 😂
Imię zoobiwiazuje ja mówię.
Wszystko wymusza, ale też wszystko dostaje bo nie mogę patrzeć jak łezki jej lecą. Tak tak, rozpieszczoną jest na maxa 😁 jest cudownym dzieckiem, mimo przezyc jakie z nią miałam, ponieważ troszkę chorowała i bywałyśmy w szpitalu. Ogromnym przeżyciem było dla mnie jak partner jak reanimował w domu bo przestała oddychać ... Ech długa i płaczliwa historia.
Doceniam każda sekundę z nią i za nic w świecie bym się nie zamieniła na nic.
 
Do góry