reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zośka jest idealna, psotna, złośliwa i marudna 😂
Imię zoobiwiazuje ja mówię.
Wszystko wymusza, ale też wszystko dostaje bo nie mogę patrzeć jak łezki jej lecą. Tak tak, rozpieszczoną jest na maxa 😁 jest cudownym dzieckiem, mimo przezyc jakie z nią miałam, ponieważ troszkę chorowała i bywałyśmy w szpitalu. Ogromnym przeżyciem było dla mnie jak partner jak reanimował w domu bo przestała oddychać ... Ech długa i płaczliwa historia.
Doceniam każda sekundę z nią i za nic w świecie bym się nie zamieniła na nic.
O rety wspolczuje:((((
 
reklama
Moja siostra miała drugie przeidealne 🙃 pierwsze idealne. Także tradycyjnie- reguły nie ma 🙃
Lila z tymi nocami miała przez długi czas problem... Plus brak odkladalnosci. Teraz zresztą też trzeba być obok, bo się przebudza. Przy piersi na początku po3h... Przy drugim na takie siedzenie może nie być czasu już. Plus ogólna maruda. Ale była mega wyczekana, kocham tego łobuza i wszystko jej wybaczę.
No ale zobaczymy, jaki trafi mi się.drugi egzemplarz 🙃
Zasługujesz na drugie idealne😁 i na pewno tak będzie👍
Moja teraz zrobiła się łobuzem. Ale jak tu nie kochać takiego słodkiego łobuza🤣🤣
A karmisz jeszcze? Moja zaczęła się sama odstawiać jak zaszlam w drugą ciążę. Od 3 dni już nie pije wcale. Trochę dziwnie się z tym czuje🙄
 
Zasługujesz na drugie idealne😁 i na pewno tak będzie👍
Moja teraz zrobiła się łobuzem. Ale jak tu nie kochać takiego słodkiego łobuza🤣🤣
A karmisz jeszcze? Moja zaczęła się sama odstawiać jak zaszlam w drugą ciążę. Od 3 dni już nie pije wcale. Trochę dziwnie się z tym czuje🙄
Chciałabym, ale powinnam nastawiać się jednak na drugi, taki sam egzemplarz 🙃
I pewnie jeszcze tak słodko spojrzy Ci w oczy, zanim złobuzuje coś? 🙃
Nie, odstawiłam w październiku. Najpierw w dzień, dla Lilki spoko, ja gorzej to zniosłam psychicznie. Po kilku tygodniach na noc (pierś to smoczek dla niej był, do tej pory normalnego smoka nie chciała zupełnie).
W każdym razie mogę się domyślać, co czujesz. Ale fajnie, że sama się odstawia! Idealna opcja. Ja miałam poczucie, że zabieram jej coś mega ważnego, no ale było kilka powodów, dla których chciałam zakończyć karmienie.
 
reklama
Do góry