reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ten Joie też fajny. A ma ktoś britax romer dualfix 2r? Bardzej się skłaniam ku britaxowi ale coś mi się obiło o uszy ze jest mało miejsca na nóżki jadąc tyłem do kierunku jazdy 🤔.
Ten Britax 2R dostał 4 gwiazdki w adac a joie 3. Ale jeśli joie ma więcej miejsca na nóżki to raczej jego kupię 🤔
Nie ma mało miejsca .. jak byłam z córką w pl to wynajęliśmy z 8 gwiazdek właśnie tego britaxa.
A co do fotelików, temat przejrzany przeze mnie w wzdłuż i wszerz. Mój chrześniak ma 9 lat, cały czas jeździ w foteliku- ma jakieś 135cm 🤔. Jak widzę słowo podkładka to aż mnie trzęsie .. nie wiem kto to wgl wymyślił 🤯 z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego. Jeżeli dziecko nie chce jeździć w foteliku to albo trafił się taki „egzemplarz” (co jest rzadko spotykane, może jakiś skok rozwojowy?) albo fotelik nie jest dopasowany do dziecka i do samochodu. Może dziecko jeździ w kurtce .. co także jest niebezpieczne.
Ja kupowałam oba foteliki w 8 gwiazdek. Pierwszy był Maxi Cosi Peble pro a drugi Axkid one. W drugim pełno miejsca na nogi, odsuwany na szynach i na isofix (23 kg, 125 cm).
Odpisałam na Twój post Werka ale tak ogólnie chciałam zabrać głos w tej sprawie.
Aaa, jeszcze mojej przyjaciółki syn ma 4,5 roku. Cały czas jeździ tylem i nigdy się nie skarżył. Jak sobie obejrzałam testy z fotelikiem przodem i tyłem, to aż mi się słabo zrobiło .. Tak szczerze to nawet dla nas jest bezpieczniej jeździć tylem, No aleeeee 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Córka zrobiła mi śniadanie, zapraszam. Podzielę się 😂
 

Załączniki

  • 29C117DD-8EA5-4342-AD25-511EE6D9E32B.jpeg
    29C117DD-8EA5-4342-AD25-511EE6D9E32B.jpeg
    947,9 KB · Wyświetleń: 81
Hej dziewczyny wiem że @fredka84 poruszała już ten temat ale potrzebuję pilnej porady dokładnie które kupić buty małej zaczęłam mi już się puszczać sama do chodzenia a nie tylko przy meblach i nie mam pojęcia które kupic buty 🤷 bo te Befado pantofelki o których pisałyście no to wiadomo po domu a na zewnątrz na teraz to kozaczki czy adidasy i jeżeli to jakie? Które marki polecacie?
 
Chociaż po domu to wolę żeby chodziła boso bo tak też nam zalecił ortopeda ze względu na zachodzące paluszek i naciągnięcie ścięgien ale nie mam pojęcia jakie na zewnątrz 🤷
 
Hej dziewczyny wiem że @fredka84 poruszała już ten temat ale potrzebuję pilnej porady dokładnie które kupić buty małej zaczęłam mi już się puszczać sama do chodzenia a nie tylko przy meblach i nie mam pojęcia które kupic buty 🤷 bo te Befado pantofelki o których pisałyście no to wiadomo po domu a na zewnątrz na teraz to kozaczki czy adidasy i jeżeli to jakie? Które marki polecacie?
Moja jak zaczela chodzic kupilam jej sandalki ze smyka bo byl sierpien a ona to na placu zabaw i tak chodzila biso wiec szkoda mi bylo wydawac kupe kady na buty ktore praktycznie ma do wozka,bo jak chodzila to boso,pozniej jak zaczela lepiej chodzic to kupilam adidaski z Geox,ale to bylo we wrzesniu.Bardzo malo tez w nich chodzila bo zaczela zlobek wiec sa praktycznie nie chodzone a wydalam 160zl😱Teraz ma zimowe trzewiki ocieplane ze smyka.Na wiosne kupie jej adidaski tez z Geox.
 
Hej dziewczyny wiem że @fredka84 poruszała już ten temat ale potrzebuję pilnej porady dokładnie które kupić buty małej zaczęłam mi już się puszczać sama do chodzenia a nie tylko przy meblach i nie mam pojęcia które kupic buty 🤷 bo te Befado pantofelki o których pisałyście no to wiadomo po domu a na zewnątrz na teraz to kozaczki czy adidasy i jeżeli to jakie? Które marki polecacie?
Ja kupiłam prawie nowki na vinted takie za kostkę elefanten, na rzepy. Tylko że mój jeszcze nie chodzi
 
reklama
Do góry