reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bo kurczze pojadę do sklepu to jak zapytam sprzedawcę które i wg to wiadomo że będzie chciał co kolwiej byle opchnac i sprzedać nawet jak nie będzie dobre🤦 wiem że ma być giętka podeszwa i tyle wiem w temacie 🤦🤷
 
reklama
A i zapomniałam 🤦 ma te takie skarpetki pantofelki z gumową strasznie taka giętka podeszwa próbowałam jej to zakładać po domu co by sprawdzić jak w tym będzie chodzić ale nie ma mowy- but ładuje zawsze na ścianie🤣
 
Bo kurczze pojadę do sklepu to jak zapytam sprzedawcę które i wg to wiadomo że będzie chciał co kolwiej byle opchnac i sprzedać nawet jak nie będzie dobre🤦 wiem że ma być giętka podeszwa i tyle wiem w temacie 🤦🤷
Ja jak bylam w sklepie Geoxa to nie dosc ze ludzi jak psow-maja tam tez dla kobiet i mezczyzn obuwie-to jeszcze ekspeduentka malo zainteredowana byla pomoca,musialam dzialac intuicyjnie.
 
Wiecie co ja to już zgłupiałam całkiem bo teraz to już nie wiem czy kupować?czy jeszcze poczekać 🤷
Wiesz to zalezy.Czy dziecie juz chodzi tak ze na spacerach bedziesz wyciagala go z wozka,czy po prostu bo zaczyna chodzic.Jest zima,taki szkrzb czesciej bedzie w wozku niz chodzil po chodniku.Ja bym kupila wiosna,kiedy bedzie juz chodzil stabilniej i np.na placu zabaw.
 
Wiecie co ja to już zgłupiałam całkiem bo teraz to już nie wiem czy kupować?czy jeszcze poczekać 🤷
Ja bym nie kupila gdyby zlobek nie wymagał bucików. Takie mu zamówiłam, bo to na dwór miały być. I zobacz jakie śmieszne pieniądze 😃
 

Załączniki

  • Screenshot_20230123_142344_Vinted.jpg
    Screenshot_20230123_142344_Vinted.jpg
    282,1 KB · Wyświetleń: 99
Ten Joie też fajny. A ma ktoś britax romer dualfix 2r? Bardzej się skłaniam ku britaxowi ale coś mi się obiło o uszy ze jest mało miejsca na nóżki jadąc tyłem do kierunku jazdy 🤔.
Ten Britax 2R dostał 4 gwiazdki w adac a joie 3. Ale jeśli joie ma więcej miejsca na nóżki to raczej jego kupię 🤔
britax 2r to zupelnie inny fotelik niz M, w sensie pod wzgledem miejsca i bezpieczenstwa, chyba nie ma isize. Ja wiem ze na britaxy czesto sa promocje,
Moj brat model m kupil za 1600zl, a ja 5 lat temu zaplacilam prawie 600€ wiec jego cena gazetkowa. Zaraz poszukam Ci pokazac jak wyglada kwestia miejca na nogi. 3 latek jeszcze spokojnie moze tylem jechac, a jak stwierdzasz ze niewygodnie to przekrecasz przodem i luzik. Ogolnie britax jest na pewno lepszy niz joie, ale tez znacznie drozszy.
 
@fredka84 przekopalam sie przez milion zdjec, masz tu 15 miesieczniaka w moim britaxie (mlodsza) i 3 latke (starsza). Problemu z miejscem na nogi nie ma. Fotelik wg mnie wart polecenia pod kazdym wZgledem, z reszta ja mam w sumie 3 britaxy teraz na stanie ( 2 x 15-36kg), bo wg mnie to top marka.
 

Załączniki

  • IMG_1291.jpeg
    IMG_1291.jpeg
    39,6 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_1290.jpeg
    IMG_1290.jpeg
    57,4 KB · Wyświetleń: 76
Wiecie co ja to już zgłupiałam całkiem bo teraz to już nie wiem czy kupować?czy jeszcze poczekać 🤷
emel ma bardzo dobre buty. Niestety jak juz zaczniesz kupowac to srednio co 2-3 miesiace potrzebujesz nowa pare, tak szybko nozka rosnie. I pierwsze kilka par to musza byc dobre i nieuzywane buty, bo ksztaltuje sie stopa i sposob chodzenia. Ja pierwsze buty kupowalam jak mialy rok i juz po domu maszerowaly. Pierwsza para po doslownie pru tyg byla mala (miesiac czy cos)
 
reklama
Do góry