reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@fredka84 tak jak @Per Em pisała też mi przypomniałaś tym wszystkim ze miałam iść na kontrol do Hurasa z USG piersi i cytologią 🤦 po porodzie dotarłam do niego dopiero po 3mc i mówił że mam przyjść za pół roku z wynikami 🤔czyli chyba to jakoś miało być w zeszłym roku🤣🤣
A tak wg to wiesz co @fredka84 spać przez Cb nie mogłam 🤦 już sobie nie wiadomo co do głowy przybieralam😱 i przypomniałam sobie że na ulotkach niektórych tabsow branych w ciąży pisało że zwiększają ryzyko raka piersi a że ja jestem w grupie ryzyka (od strony mamy 9 os miało raka)a już raz miałam nowotwór ale nie złośliwy to zaczęłam sie besztać że nie poszłam na to USG😡🤣🤣 może kiedyś dotrę😁
 
reklama
A zmieniając całkiem temat a wracając do wcześniejszego 🤣 przypomniałam sobie że jak byłam w tym daichmanie to były takie super "pierwsze" buciki z elefanta takie leciutkie a jak wzięłam do ręki to wyginać mogłam w każdą stronę- swietne bardzo mi się spodobały 🥰kosztowały jakieś 250zl zrobiłam im zdjęcie po powrocie do domu weszłam na vinted z ciekawości sprawdzić i słuchajcie NÓWKI ->40zł - Zwariowałam jak to zobaczyłam 🙉
 
@fredka84 tak jak @Per Em pisała też mi przypomniałaś tym wszystkim ze miałam iść na kontrol do Hurasa z USG piersi i cytologią 🤦 po porodzie dotarłam do niego dopiero po 3mc i mówił że mam przyjść za pół roku z wynikami 🤔czyli chyba to jakoś miało być w zeszłym roku🤣🤣
A tak wg to wiesz co @fredka84 spać przez Cb nie mogłam 🤦 już sobie nie wiadomo co do głowy przybieralam😱 i przypomniałam sobie że na ulotkach niektórych tabsow branych w ciąży pisało że zwiększają ryzyko raka piersi a że ja jestem w grupie ryzyka (od strony mamy 9 os miało raka)a już raz miałam nowotwór ale nie złośliwy to zaczęłam sie besztać że nie poszłam na to USG😡🤣🤣 może kiedyś dotrę😁
Ja na razie się mocno nie zamartwiam. Pewnie bliżej rezonansu będę się przejmować. A u ciebie aż tyle osób miało raka? Matko😔. Badaj się Justi bo widzisz zw to nie przelewki.
@Motylek sprawdziłam te biradsy. Teraz mam na jednym wyniku 2, a pol roku wczesniej birads 0.
Ale najlepsze że miałam kilka lat temu mammotomie na guzka z oznaczeniem birads 4a, a nawet nie wiedziałam że był taki groźny 🙆‍♀️
 
A zmieniając całkiem temat a wracając do wcześniejszego 🤣 przypomniałam sobie że jak byłam w tym daichmanie to były takie super "pierwsze" buciki z elefanta takie leciutkie a jak wzięłam do ręki to wyginać mogłam w każdą stronę- swietne bardzo mi się spodobały 🥰kosztowały jakieś 250zl zrobiłam im zdjęcie po powrocie do domu weszłam na vinted z ciekawości sprawdzić i słuchajcie NÓWKI ->40zł - Zwariowałam jak to zobaczyłam 🙉
Taaak, vinted to samo dobro😜😁😁
 
Ja szukam tyle czasu dobrego fotelika a w domu mąż spawacz 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20230126_123334_Facebook.jpg
    Screenshot_20230126_123334_Facebook.jpg
    157,3 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry