reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja to pewnie bym.przeyzla, tak jak i odstawienie od piersi jakoś musiałam 🙃 aby tylko ona była.jakos gotowa. Ale nie widzę na razie możliwości zasypiania i spania bez. Aczkolwiek czytałam, jak ktoś mówił, że to właśnie przez smoka dziecko się budziło w nocy... Po odstawieniu spokój.
My mamy starszy problem z zasypianiem ostatnio. Smoczka nigdy nie chciała. Już nie karmię bo sama się odstawiła niedawno. I jest dramat🙄
Może macie jakieś rady? Jak uspac 16 miesięczne dziecko?🙈🙈🙈
 
reklama
My mamy starszy problem z zasypianiem ostatnio. Smoczka nigdy nie chciała. Już nie karmię bo sama się odstawiła niedawno. I jest dramat🙄
Może macie jakieś rady? Jak uspac 16 miesięczne dziecko?🙈🙈🙈
Nie pomogę bo nigdy nie próbowałam uspać dziecka. U nas jest uśpić dziecko - U nas bywało różnie - czasem sen przychodził szybciej czasem później. Ale ważny jest rytuał no i mleczko. Po mleczku odpływa 😊
 
Nie pomogę bo nigdy nie próbowałam uspać dziecka. U nas jest uśpić dziecko - U nas bywało różnie - czasem sen przychodził szybciej czasem później. Ale ważny jest rytuał no i mleczko. Po mleczku odpływa 😊
u Was to raczej bwdzie slapen czy cos w tym stylu 🤣🤪 A w Polsce sa regiony, w ktorych idzie sie uspac dziecko. Mimo, ze jezykowo jest to niepoprawne.
 
Wieczorem jest problem. W ciągu dnia jakoś się udaje. Jeśli jest senna to wystarczy ją przytulić, trochę pobujać na kolanach i śpi. Wieczorem to nie działa🙈
moze ma za dluga, albo za pozno drzemke w dzien i jak chcesz ja polozyc to po prostu nie jest jeszcze senna. Dlatego tyle jej zajmuje…
 
reklama
Do góry