reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
TFP- Co za żenada 🤦🤦 właśnie troche poczytałam. Do następnego "jeśli będzie" transferu na pewno tam nie przystąpię. Stracili w moich oczach zaufanie, pomijam fakt że co rok podwyższają nam cenę za przechowywanie Zarodków ( startowałam z 500w zeszłym roku a w tym już 650zł), ale jak widać ich pazerność na kasę naprawdę nie ma końca😡😡 i jeszcze usuwanie z google negatywnych komentarzy żeby nie zaniżyć swojej oceny w oczach nowych potencjalnych "klientów".... dramat🤦 zawsze mówiłam że Przybycień- jest dobry, bardzo nam pomógł zaufałam mu i powierzyłam się mu w 100% i nie żałuję, dzięki niemu mamy Hanię, nie naciągał nas na kasę zawsze mówił co zrobić a czego nie warto bo zbędne koszta. A wywalić kogoś na zbity pysk tylko dlatego że odsyłał pacjentki do Czech (a nie zostawiał w klinice)🤦🤦🤦 strasznie się zawiodłam i szczerze to jest mi naprawdę przykro...😭😭
 
Jest tutaj jakaś mama co podeszła do udanego transferu karmiąc piersią? (za zgodą dr lub bez jego wiedzy)
Miałam odstawić małą po 6 miesiącach i spróbować kolejny raz (mamy jeszcze 2 zarodki) ale ona nie chce mm (probowalismy różnych) ma rozszerzoną dietę ale cyc musi być minimum co 3h (ma 20 tygodni)
 
Jest tutaj jakaś mama co podeszła do udanego transferu karmiąc piersią? (za zgodą dr lub bez jego wiedzy)
Miałam odstawić małą po 6 miesiącach i spróbować kolejny raz (mamy jeszcze 2 zarodki) ale ona nie chce mm (probowalismy różnych) ma rozszerzoną dietę ale cyc musi być minimum co 3h (ma 20 tygodni)
a nie mozesz poczekac z kolejnym transferen i pokarmic ja jeszcze jakis czas?
Szybko tez zaczelas rozsZerzac diete…
Do transferu mozesz podjesc, ale nie mozesz brac zadnych lekow.
 
reklama
Jest tutaj jakaś mama co podeszła do udanego transferu karmiąc piersią? (za zgodą dr lub bez jego wiedzy)
Miałam odstawić małą po 6 miesiącach i spróbować kolejny raz (mamy jeszcze 2 zarodki) ale ona nie chce mm (probowalismy różnych) ma rozszerzoną dietę ale cyc musi być minimum co 3h (ma 20 tygodni)
a nie mozesz poczekac z kolejnym transferen i pokarmic ja jeszcze jakis czas?
Szybko tez zaczelas rozsZerzac diete…
Do transferu mozesz podjesc, ale nie mozesz brac zadnych lekow.
 
Do góry