reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
o nieee na tak zwane darmowe to przyjdzie każdy ryj 😂mówię oczywiście o rodzicach kupią pierdole a będą siedzieć jak za miliony 😁
lepiej. Zrzutka jest 5€ od osoby i prezent od calej klasy 🤣 No nie wychodzisz na tym najlepiej, ale ona sie tak cieszy na to…
Pierwszy i ostatni raz, za rok, bedziemy robic tak, zeby jej nie lubili 🤣🤣🤣
 
Pamietam, ze miałam krótko zgagę w jakimś 8 miesiącu ciąży, i to jedyny raz kiedy w ogóle w życiu poznałam co to zgaga. Nigdy wcześniej i później nie miałam. Współczuje, okropne uczucia palenia w przełyku.
Są tabletki które można w ciąży na zgagę- gaviscon, ale nie wiem czy u Ciebie będą dostępne? Niby pomaga tez mleko, kefir, maślanka, ale nie zawsze.
Ja mam ponad tydzień .. praktycznie od razu po becie mi się pojawiła. Tyle, że ja nie miałam pojęcia, że to zgaga 😑
Właśnie, to palenie w przełyku, straszne jest. Cały czas coś podjadam, popijam.
Będę dzisiaj próbować imbiru, migdałów. Może coś pomogą ☺️
 
No i plany o szopingu poszly sie je...ac🤦‍♀️
Miska w nocy z goraczka,rano 2 kupy tak rzadkie ze sie z pieluchy wylewalo.Apetytu brak.Niby teraz ok ale w domu zostawilam
 
Hej
Ja zdrowa ale kuwa Kajtek od tego dwutygodniowego kataru, tygodniowego kaszlu dostał na dokładkę zapalenia spojówek bo mu zaczęły oczka lekko ropieć 🤦‍♀️. Był wczoraj i dziś w żłobku a jutro lekarz i ma wolne co najmniej końca tygodnia🤦‍♀️. Jprdl
Współczuję.
Ja jestem.zdania że dzieciaki Wogóle nie powinny chorować. Strasznie się męczą A człowiek nie wie jak ma pomóc;(
Mój zaczął nam jakby charczeć w nocy przy karmieniu i rano. Kataru nie ma , nosek czysty.
Zastanawiam się od czego to może być. W dzień cisza nic się nie dzieję oddycha bardzo spokojnie.
Mamy w pokoju nawilżacz powietrza.
Na szczęście w poniedziałek mam wizytę u pediatry to zapytam .
 
Dziewczyny help .. co na zgagę 🫢

Dzisiaj rozmawiam z przyjaciółką i mowię jej, że cały czas mnie gardło piecze. Ile można mieć jakąś infekcje🤪. A ta odrazu, że to zgaga.
Żadnych problemów żołądkowych nie mam, tylko i aż to gardełko. Nie ukrywam, że trochę mnie wkurza 🤪
Mnie na szczęście ominęła;)
Podobno mleko pomaga.
 
nie, blisko, doslownie pare ulic. No, ale dom spakowac trzeba. Nie wiem kiefy, bo mala z rak nie schodzi, naprawde chora jest jak juz dawno nie byla. Ja ofkors w dodatku pracuje. Aha i zapomnialam dodac ze za tydz w sobote czyli dzien po tym jak nusimy sie wyniesc mam impre urodzinowa starszej i potwierdzilo mi obecnosc 23 jprdl dzieci. Plus rodzice to wychodzi mi male wesele 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Wiedzialam, ze zaproszenie klasy to ch***wy pomysl 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
A nie może Ci ktoś pomóc??
Przypilnować małej albo popakować bibeloty ??
 
reklama
Do góry