reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dobrze ze jestes🙂A jaka mysl przewodnoa roczku?Co na prezent roczkowy wymysliliscie?
nie mamy jeszcze ulubionych bohaterów, więc robimy urodziny kolorowe bajkowe. Mam w planach dekoracje z kolorowych balonów, girlandy kolorowe, z psim patrolem i jakimiś zwierzątkami. Tort pieke sama, dekoracje planuje: droga z samochodami i różnymi zwierzątkami. Tak żeby wyglądało, że samochody jadą a różne zwierzątka typu krówka, miś stoją obok.
Jeśli chodzi o prezenty to od nas nie przewiduje nic (co chwile coś mu kupuje 🙈). A od gości dostanie piankowy plac zabaw, tablicę manipulacyjną i konika na biegunach.
 
Co tu taka cisza?czy jest tu jeszcze ktos?
Cześć, ja tu na wątku pisałam bardzo niewiele, ale niektórzy mnie może kojarzą z wątku o in vitro. Pisałam tam ostatnio, jakie u mnie nowiny, a jak ktoś nie wchodzi to napiszę Wam też tu. Urodziłam niedawno córeczkę z transferu mojego drugiego zarodka 3bc z szóstej doby, w który chyba mało kto wierzył, że może dać ciążę ;) córeczka nazywa się Weronika :) tym sposobem z dwóch komórek, z których powstało dwa zarodki mam dwoje dzieci. A chciałam odwoływać punkcję, która mi je dała, bo przy takiej ilości komórek wszystko wydawało się bez sensu. Z pierwszego transferu mam synka, który ma już trochę ponad 1,5 roku i (nie) chodzi do żłobka, bo jest wiecznie chory 🙈 poza tym, że wymiękam od tych wszystkich chorób to jest wszystko super. Pozdrawiamy :)
 
nie mamy jeszcze ulubionych bohaterów, więc robimy urodziny kolorowe bajkowe. Mam w planach dekoracje z kolorowych balonów, girlandy kolorowe, z psim patrolem i jakimiś zwierzątkami. Tort pieke sama, dekoracje planuje: droga z samochodami i różnymi zwierzątkami. Tak żeby wyglądało, że samochody jadą a różne zwierzątka typu krówka, miś stoją obok.
Jeśli chodzi o prezenty to od nas nie przewiduje nic (co chwile coś mu kupuje 🙈). A od gości dostanie piankowy plac zabaw, tablicę manipulacyjną i konika na biegunach.
Sama robisz taki tprt?!szacun🙏
Fajny pomysl bo dziecko zaczyna miec swoich ulubionych bohaterow czy zwierzatka jakos od 1,5 roku.U nas rzadza koty o Pepa🤣Chociaz koty sa number 1😁
 
Sama robisz taki tprt?!szacun🙏
Fajny pomysl bo dziecko zaczyna miec swoich ulubionych bohaterow czy zwierzatka jakos od 1,5 roku.U nas rzadza koty o Pepa🤣Chociaz koty sa number 1😁
tak 😀 mam juz kupione figurki i wizje w glowie 😅 ciekawa jestem jak to wyjdzie.
My mamy sporo wykluczen wiec tort musi byc bezglutenowy weganski bez niektorych owocow 😅.
My kicie kocie i pucia lubimy ale chyba nie az tak, zeby na urodziny miec taka dekoracje 😅
 
Cześć, ja tu na wątku pisałam bardzo niewiele, ale niektórzy mnie może kojarzą z wątku o in vitro. Pisałam tam ostatnio, jakie u mnie nowiny, a jak ktoś nie wchodzi to napiszę Wam też tu. Urodziłam niedawno córeczkę z transferu mojego drugiego zarodka 3bc z szóstej doby, w który chyba mało kto wierzył, że może dać ciążę ;) córeczka nazywa się Weronika :) tym sposobem z dwóch komórek, z których powstało dwa zarodki mam dwoje dzieci. A chciałam odwoływać punkcję, która mi je dała, bo przy takiej ilości komórek wszystko wydawało się bez sensu. Z pierwszego transferu mam synka, który ma już trochę ponad 1,5 roku i (nie) chodzi do żłobka, bo jest wiecznie chory 🙈 poza tym, że wymiękam od tych wszystkich chorób to jest wszystko super. Pozdrawiamy :)
Gratulacje! Widzisz, a u mnie z zadnego takiego zarodka nie bylo ciąży. A wiem ze jedna znajoma ma blizniaki z dwoch zarodkow 4cc. I ja tym zylam ze i z moich cos bedzie. Ale tak jak Ty po jednej ciazy (naturalnej) bede miec drugie dzieciatko w odstepie 1,5 roku (druga ciaza tez juz szybko zaskoczyla niewiarygodnie).
Jak sobie dajesz radę z dwojką?
 
nie mamy jeszcze ulubionych bohaterów, więc robimy urodziny kolorowe bajkowe. Mam w planach dekoracje z kolorowych balonów, girlandy kolorowe, z psim patrolem i jakimiś zwierzątkami. Tort pieke sama, dekoracje planuje: droga z samochodami i różnymi zwierzątkami. Tak żeby wyglądało, że samochody jadą a różne zwierzątka typu krówka, miś stoją obok.
Jeśli chodzi o prezenty to od nas nie przewiduje nic (co chwile coś mu kupuje 🙈). A od gości dostanie piankowy plac zabaw, tablicę manipulacyjną i konika na biegunach.
A kiedy dokładnie impreza?
 
Cześć, ja tu na wątku pisałam bardzo niewiele, ale niektórzy mnie może kojarzą z wątku o in vitro. Pisałam tam ostatnio, jakie u mnie nowiny, a jak ktoś nie wchodzi to napiszę Wam też tu. Urodziłam niedawno córeczkę z transferu mojego drugiego zarodka 3bc z szóstej doby, w który chyba mało kto wierzył, że może dać ciążę ;) córeczka nazywa się Weronika :) tym sposobem z dwóch komórek, z których powstało dwa zarodki mam dwoje dzieci. A chciałam odwoływać punkcję, która mi je dała, bo przy takiej ilości komórek wszystko wydawało się bez sensu. Z pierwszego transferu mam synka, który ma już trochę ponad 1,5 roku i (nie) chodzi do żłobka, bo jest wiecznie chory 🙈 poza tym, że wymiękam od tych wszystkich chorób to jest wszystko super. Pozdrawiamy :)
Czyli jednak cuda się zdarzają 😍. Imię po prostu cuuuuudoooooo😊. Też mam tak na imię 😜. To ile corcia już ma?
Ogarniasz to jakoś?
 
reklama
Do góry