reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jakie zabezpieczenia na szafki , kanty, rogi wam się sprawdziły. ??
Mały dziś usiadł niespodziewanie i od razu upadek na tył głowy co prawda na macie ale były plastikowe zabawki. Nie minęła godzina i jakimś cudem walnął się szafka koło nosa😨😨.
Ostatnio już nie miałam czasu dla siebie bo nawet siku w biegu A teraz to już Niewiem jak ogarnąć temat jak zaczął pełzać.
 
Dziewczyny jakie zabezpieczenia na szafki , kanty, rogi wam się sprawdziły. ??
Mały dziś usiadł niespodziewanie i od razu upadek na tył głowy co prawda na macie ale były plastikowe zabawki. Nie minęła godzina i jakimś cudem walnął się szafka koło nosa😨😨.
Ostatnio już nie miałam czasu dla siebie bo nawet siku w biegu A teraz to już Niewiem jak ogarnąć temat jak zaczął pełzać.
niczym nie zabezpieczyłam kantów - szybciej się nauczył ze musi uważać. A takie zabezpieczenia przed otwieraniem szafek przez dziecko to tylko na magnes najlepsze i co najważniejsze nie widać tego bo jest w środku
 
Ale że tak bez nas chlejesz, he🤔😭😭.
No powiem ci, że frekwencja powaliła mnie na kolana🤩. Normalnie zryw narodu😜. Fajnie, ale wiesz że tego syfu nikt nie ogarnie przez kupe lat😔. Zanim doprowadzą Pl do jako takiego stanu normalności to trochę czasu minie więc nie powinniśmy oczekiwać cudów, a zacząć cieszyć się z malutkich zmian
Myślałam że wszystkie pijane bo nikt nic pisał.
Ja byłam w szoku jak u mnie co druga osoba odmawiała karty do referendum. Wyszłam z lokalu wyborczego jakaś taka spokojna.
Oby było pięknie, znaczy normalnie.
 
Dziewczyny jakie zabezpieczenia na szafki , kanty, rogi wam się sprawdziły. ??
Mały dziś usiadł niespodziewanie i od razu upadek na tył głowy co prawda na macie ale były plastikowe zabawki. Nie minęła godzina i jakimś cudem walnął się szafka koło nosa😨😨.
Ostatnio już nie miałam czasu dla siebie bo nawet siku w biegu A teraz to już Niewiem jak ogarnąć temat jak zaczął pełzać.
Jakoś specjalnie nie zabezpieczałam. Zawsze coś znajdzie się na drodze.
 
niczym nie zabezpieczyłam kantów - szybciej się nauczył ze musi uważać. A takie zabezpieczenia przed otwieraniem szafek przez dziecko to tylko na magnes najlepsze i co najważniejsze nie widać tego bo jest w środku
Jakoś specjalnie nie zabezpieczałam. Zawsze coś znajdzie się na drodze.
Wiem ,że zawsze coś się znajdzie ale chociaż najbliższe otoczenie zabezpieczyć żeby można było siknąć na szybko 🤣🤣
 
Dziewczyny jakie zabezpieczenia na szafki , kanty, rogi wam się sprawdziły. ??
Mały dziś usiadł niespodziewanie i od razu upadek na tył głowy co prawda na macie ale były plastikowe zabawki. Nie minęła godzina i jakimś cudem walnął się szafka koło nosa😨😨.
Ostatnio już nie miałam czasu dla siebie bo nawet siku w biegu A teraz to już Niewiem jak ogarnąć temat jak zaczął pełzać.
hej, ja sie wyroznie, bo uwazam, ze zabezpieczenie domu jest wazne. Mielismy taka gume czy pianke (na zdj) z leroy, ktora jest plastyczna i na kleju i mozna nia kanty zabwzpieczyc. Mielismy tez takie jak na zdj zabezpieczenia drzwi, zeby nie mozna bylo ich zamknac czytaj przyciac palcow - to nam sie meeega sprawdzilo i pozwolilo unikav masy placzu - tez leroy. Zabezpieczenia szafek sprawdzaja sie wzyztskie, bo chodzi o to zeby przy pierwzych 10 probach dziecko nie moglo otworzyc, potem przestanie probowac 😂 A potem kazde nauczy sie otwierac 🤣😬
 

Załączniki

  • IMG_6610.jpeg
    IMG_6610.jpeg
    42,6 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_6611.jpeg
    IMG_6611.jpeg
    44,3 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_6612.jpeg
    IMG_6612.jpeg
    50 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Ale że tak bez nas chlejesz, he🤔😭😭.
No powiem ci, że frekwencja powaliła mnie na kolana🤩. Normalnie zryw narodu😜. Fajnie, ale wiesz że tego syfu nikt nie ogarnie przez kupe lat😔. Zanim doprowadzą Pl do jako takiego stanu normalności to trochę czasu minie więc nie powinniśmy oczekiwać cudów, a zacząć cieszyć się z malutkich zmian
lepsze male zmiany niz zadne 😬 Wiaodmo nie ma co cudow oczekiwac, ale mysle ze malymi kroczkami da sie isc ku dobremu. Jak tylko Dlugopis nauczy sie matmy i skuma ile to wiekszosc 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😆
 
Do góry