reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówka na plaży

Dołączył(a)
26 Maj 2008
Postów
2
Dziewczyny, latem będę już w widocznej ciąży (6,7 mc). Powoli nie mieszczę się w swój stary strój kąpielowy (biust mi strasznie urósł), więc postanowiłam zaopatrzyć się w nowy. Bardzo podobają mi się stroje SHE. Nie mogę tylko się zdecydować czy kupić kostium dwu czy jedno-częściowy (model: Mia lub Tiffany). No i czy kupować teraz czy np. przed samym latem? Jakie są Wasze "brzuszkowe" doświadczenia w tej kwestii?
 
reklama
Lepiej byłoby kupić przed latem bo nie wiesz jaki będziesz miała brzuszek a po za tym radziłąbym Ci kupić jednoczęściowy bo i tak nie bedziesz mogła paradować z gołym brzuchem bo to jest szkodliwe dla dziecka.
 
Ja bym jednak była za dwuczęściowym i ten można już teraz kupić no i obowiązkowo jakąś ładną chustę do przewiązania aby zasłonić brzuch przed słońcem. W jednoczęściowym od materiału może cię bardzo swędzieć skóra brzucha która i tak już swędzi dość mocno ponieważ jest napięta. Albo zamiast chusty taki styl stroje kąpielowe dla ciężarnych - Szukaj w Google
 
Ostatnia edycja:
Lata jeszcze nie ma, ale chodzę na basen 2x w tyg jednoczęściowy strój nie wytrzymał mojego podwójnego brzucha i kupiłam tankini (normalne nie jakieś specjalne dla ciężarnych) i bardzo sobie chwalę
 
kup przed samym wyjazdem ja była bym za jednoczęściowym ja miałam w wakacje już spory brzuch w dwu częęściowm żle bedziesz się czuła chyba że chusta sie okryjesz ja chodziłam w spodenkach i od kostiumu miałam taki hmm taka koszulka jakby na ramiaczkach i ciagle brzuch mi na wierz wychodził co mnie denerwowało a opalać sie nie będziesz więc jednoczęściowy wydaje mi się być wygodniejszy .
 
Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Już wiem, że strój kupię w czerwcu i chyba jednak wygra dwuczęściowa czarno-złota "Mia" + jakaś stylowa chusta. Tylko, kurcze, do takiego eleganckiego stroju chustę dobrać to sztuka. Pomożecie? Jakieś pomysły? Bo chyba taka pstrokata typowo plażowa nie będzie do tego kostiumu pasować, a chciałabym naprawdę ładnie tego lata się prezentować:)
 
c00243129ae0cc52b80f05122e39f109.jpg
Moda ciążowa.

Właśnie takie ciężarówki widziałam rok temu na Polskich plażach, jedna to chyba nawet pomyliła garden party z plażą bo paradowała w ogromnym naszyjniki i miała szpilki w rękach, fakt wyglądała pięknie ale chyba nie na taką okazję.
Naprawdę ciekawe i nie niekoniecznie kiczowate i pstrokate chusty można kupić w Indyjskich sklepach. W zeszłym roku kupiłam tam całkiem fajną chustę za 19 zł :)
 

Załączniki

  • c00243129ae0cc52b80f05122e39f109.jpg
    c00243129ae0cc52b80f05122e39f109.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 105
Witaj,
doradzam kostium jednoczęściowy ;)
Będziesz się czuła bardziej swobodnie.
Dodatkowo polecam zwiewne tuniki, w których bez problemu można poruszać się po plaży.
No i podstawa w ciąży to wygodne sandały - coś o tym wiem - jestem w 8 msc ;)
 
reklama
Jak tylko plażowanie to tzw. tankini będzie dobrym rozwiązaniem. Kuse bikini i ciążowy brzuszek, jakoś tego nie widzę.
 
Do góry