reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cieżarowki) nasza waga

Kasia1986

Mama lipcowa'06 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
304
dziewczyny jak z waga... bo ja na zwrost 157cm waze obecnie 59 kg.<szok>
a wczesniej wazyłam zaledwie 51kg...
:) :) :laugh: :laugh:
 
reklama
wow Kasiu to widze ,ze juz ladnie przybralas? Musisz miec dobry apetyt bo ja niestety przybralam na razie jakies pol kilo :( mam 160cm wzrostu i waze 47,5kg. Nic dziwnego zawsze duzo jadlam i jakos to spalalam poprostu a od poczatku ciazy zero apetytu i mdlosci. Odpukac od paru dni jest znacznie lepiej i zaczynam sie objadac niektorymi rzeczami wiec moze w koncu zaczne "rosnac". ;) :laugh: :D
 
Faktycznie Kasiu, ladnie juz przybralas na wadze:)
ja przy moim 167 mam 48 kg. narazie jakos bez zmian, wszyscy mowia mi ze to dosc malo, ale czy ja wiem?
 
tez sobie dziwie??? do drugiego meisiaca narzekalalam na mdlosci... codziennie wymiotowalam...
naszczescie mdlosci juz przechodza... chodz nie moge patrzec na nic co jest solone. bleee...

 
u mnie jeszcze skutkow ciazy ciezarowych nie widac , choc nie stalam ostatnio na wadze , dowiem sie pewnie przy nastepnej wizycie u gina ;D
 
mam nadzieje ze moja waga nie wzrosnie bo do porodu bede jak balon wyglądac :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
oo, ja tez bym tak chciala:)ale to chyba niemozliwe, juz teraz wiekszosc spodni mam za ciasnych a to dopiero poczatek, dzisiaj zaczynam 14 tydzien:)
 
heh ja moge pomazyc o ulubionych spodniach... teraz chodze w spodniach na gumke... bo jeansach moge zapomniec...heh...
dzisiaj weszlam 12tyg
 
reklama
Do góry