reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez Ania_789, 22 Maj 2011.

1. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Witam?:-D:-D
    Postanowiłam założyć temat, bo już chyba czas:-D
    Mam nadzieję, że dołączą tutaj Mamusie spodziewające się swoich Maluszków w 2012 roku:-)
    Wizyty u gina jeszcze nie miałam, mam dopiero 31 maja. W czwartek 19. robiłam test i wyszedł pozytywny:happy::happy:. Ciężko było mnie samej określić date porodu ze względu na 32-dniowe cykle (gin i tak pewnie policzy standardowe 28), więc posłużyłam się kalkulatorami:-) A i tak głupia jestem:szok:, bo patrząc na dzień OM wychodzi na 19.01 a licząc od owulacji 21.01:-):-D

Więc zachęcam i zapraszam wszystkie Mamusie do pogaduszek:-D:-D

2. Ania_789

Oj:-)
    Widze, że mam na 2012r jest albo jeszcze tak malutko, albo się wstydzą:-D

3. reklama
  4. sarat

sarat Fanka BB :)

Jestem :))) Witam serdecznie :) 6 maja zobaczyłam dwie kreseczki :D a 24 maja na usg ukzało się bijace serce:) coś pięknego

5. sarat

sarat Fanka BB :)

na 2 stydznia :D Zobaczymy :) hihih może będzie Noworoczniak:p

6. Ania_789

sarat gratuluje:-)
    Ja pewnie we wtorek na wizycie coś podejże :-D
    paula_zg teraz do styczniowych a za rok do styczniowych i wrześniowych;-)
    Łoooł... to już 24tc? Szybciutko zleciało:-D
    Łał... Wczoraj miałam zachcianke:-D Na bitą śmietane....Może poznam uroki zachcianek :-D Bo w poprzedniej ciąży A miał zachcianki:-) Aprzyleciałam do domu i się pytałam go czy mmial jakieś zachcianki czy teraz ja będę zachciankować:-F

7. duska

duska Aktywna w BB

Witam, ja mam termin na 6.01.2012 r. Na razie byłam 18.05 na Usg i wszystko w porządku. Kolejna wizyta 8.06 i już nie mogę się doczekać. Poprzednią ciąże straciłam w 8 tyg. więc trochę się stresuje. Ale jestem dobrej myśli. Bardzo się cieszę, że będzie dzidzia urodzi się z początkiem roku. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

8. Ania_789

Witaj:-)duska. Gratuluje:-) Pozytywnemyślenie bardzo pomaga:-)
    Ja też już po wizycie:-D
    Fasoleczka jest:-) Tylko za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć, bo to 4tydzień:-)

9. duska

duska Aktywna w BB

Dziękuję Aniu, ja również gratuluje. Uważaj na siebie, ja teraz trochę inaczej podchodzę do ciąży. Pamiętam, jak w poprzedniej ciąży wybierałam rajstopy i sprzedawczyni powiedziała, że jestem przewrażliwiona (bo chciałam, żeby nie uciskały brzucha). A teraz wiem, że dzieciątko jest najważniejsze i trzeba kierować się własnymi odczuciami. To że inne kobiety potrafią do 9mca w ogródku robić, nie oznacza, że ja też tak mogę.
    Mam naprawdę nadzieję, że teraz będzie wszystko ok. Jestem strasznie niecierpliwa i chyba przesunę wizytę z 8.06 na ten tydzień. Najgorzej wytrzymać tych kilka dni. Im bliżej wizyty tym większy stres. Wy pewnie też tak macie. Ale ok, miejmy pozytywne myśli :) Pozdrawiam

10. reklama
  11. Ania_789

Będzie wszytsko dobrze:-) Musi byĆ:-)
    Odgoń negatywne myśli. Wiem, że to nie takie proste... Też pierwszą ciążę straciłam w 9tc, z córcią strasznie się bałam, teraz też się boje i wstyd się przyznać razem z A. cieszymy się ale bardzo bardzo ostrożnie....

JA kolejną wizyte mam 28.06... a to cały mmiesiąc;/.....

Trzymam kciuki, na wizycie u Ciebie będzie wszystko ok:-)

12. Ania_789

I jak? Udało się przesunąć wizytę???

Poleć forum