reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

reklama
dzień dobry. :-)))
Dołączam do cieżarówek 2012.

13 t.c. , termin na 5 marca 2012.

Nie pogniewam się jak posiedzi sobie dłużej pare dni :-)

Pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
Witamy w naszym gronie :-) ja zawsze chciałam urodzić w marcu dlatego zazdroszczę :-) nam przypadł 14 stycznia sam środeczek cudownej zimy.
 
Witam, jestem tutaj nowa i też zielonogórzanka :) Jestem obecnie w 5tc i 2d, moja ciąża to cud ;) zaszłam w nią podchodząc do in vitro, już wzięłam 7 zastrzyków a tutaj niespodzianka. Boję się strasznie, bo już poroniłam 3 ciąże a teraz po wielu latach udało mi się zajść naturalnie. Od początku nic dobrze nie idzie, bo beta jakoś tak dziwnie przyrasta , w 28dc była 50,39; 30dc-65,05 ; 32dc-143,10 ; 35dc-266,40. Jutro albo pojutrze powtórka bety. Pozdrawiam :)
Ps. Jak wstawić suwaczek?
 
Kasia ZG.. mi tam nie robiło różnicy w jakim miesiącu się urodzi. Oby zdrowo siedziało w brzuszku do swojego terminu.
Byłoby ciekawie gdybym dostała piekny prezent na dzien kobiet:-)

mycha 79 ; gratuluje i trzymam za was kciuka!
a co do suwaczka... Na górze strony : TWOJ PROFIL, następnie PANEL KONTROLNY (rowniez na gorze strony), następnie po lewej stronie , troche nizej, rozowy napis EDYTUJ SYGNATURE, - tam wlasnie musisz wkleić link do swojego suwaczka, zapisujesz i gotowe (mam nadzieję).

A jak się przyszłe mamusie czują?
Ja miałam wstrętne mdłości i moglam spac 24 h na dobe. Teraz z dnia na dzien lepiej. Mdłości opuszczają, sennosc az tak nie dokucza. Tylko czasami niepotrzebnie się nakręcam i panikuje. No coż.

Dbajcie o siebie.
 
no właśnie zastanawiam się nad tym intensywnie hm.... myślę i myślę :-) coś nie jestem do końca przekonana.
 
reklama
Szkoła Rodzenia Zielona Góra "Dla Rodziców" ja bym bardzo chciala uczestniczyc w zajeciach w tej szkole rodzenia. Co prawda jest to szkola platna, ale do grudnia odloze, a dowiedzialam się, ze weekendowe spotkania są o ok 150 zl tansze... chyba sie zdecyduje, bo podobno super atmosfera:) do tego piekne zdjecie, cwiczenia z lalkami, super babka prowadzaca zajecia.
ciekawe tylko czy bedą chętni na weekendowe spotkania w tym terminie.
hmm...
 
Ostatnia edycja:
Do góry